Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik pelenkát vegyem meg?...

Melyik pelenkát vegyem meg? Újszülött bébinek melyik pelust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van a Huggies-nak a Newborn pelusa, elég szimpi nekem. De ebből melyiket vegyem meg a baba érkezésére?

Az 1-es (2-5kg )vagy rögtön a 2-es (3-6kg) méretet?


2009. máj. 13. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az 11-est ajánlom. Én 2-est vettem, aztán 2 héttel előbb "jött a gólya", így szegénykémre nagy lett. Vettünk 1-est, most már 3,5kg-nál tart, de még mindig jó az 1-es. A Huggiest még nem próbáltam, mert 2-est kaptunk, úgyhogy még vár a sorára. A Pampersből sokszor kifolyik, és nem hiszem, hogy csak én vagyok a hibás. Az egyik pelust jól rakom fel, a másikat mindig rosszul??? Úgyhogy a Pampers megfontolandó. Ami nekem eléggé bejött, az a DM-ben kapható Babylove pelus. Jó az ára, és maga a pelus is.


6 hetes baba anyukája

2009. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi, 1-est, nem 11-est. :-)
2009. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam, hogy a 2-5kg-ból csak a legkisebb kiszerelést vettem meg, és a 3-6 kilosból vettem nagy csomagot. a kórházba nálunk kellett pelust vinni 15 darabot. én vittem be mindegyik méretből. 2.85-tel született a bébim. Adhatták volna rá a kisebbiket, de a 3-6 kilost használták a újszülöttesek. azt mondták, teljesen jó rá az is.
2009. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ahamm, én is arra gondolok, hogy a kisebb méretből kicsit kevesebb mennyiség kellene, és inkább több a 2-es méretből.

Azért még kíváncsi vagyok a többi tapasztalt anyuka véleményére is!

Akkor Pampers kilőve?

2009. máj. 13. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is huggiest vettem mindkét gyermekemnél, a 2-es méretet. Még jó, mert mindketten 4 kiló felettiek lettek. A fiamnál ahogy a csomag elfogyott átváltottam liberóra, a pampers fél éves korukig egyiknél sem vált be. A lányomnál maradtam a huggiesnél.
2009. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kriszta66 ***** válasza:
Nekünk a LIBERO vált be. Egy kicsit drága, mi már 8 hónaposak vagyunk de még ezt használjuk
2009. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a legjobb a liberó 1-es újszülöttnek, a kórházban mindenkinek olyan volt, gumis derekú, elég kicsi, a többibből nekünk kifolyt a pisi. A huggies is hasonlóan jó. 1-est vegyél, a legtöbb baba hasa, combja vékony születéskor, a sonkák csak később nőnek :)
2009. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én pamperst használok, teljesen meg vagyok vele elégedve!
2009. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor vedd meg, ha megszületett.

A fiamnál úgy jártam, hogy kicsi volt rá a Libero Newborn (az csak 2-4 kg közötti), most a lányomnál is rezgett a léc, úgyhogy vettünk 2-es Liberot.

Most Pampers 2-est vettem, akciós volt és az kisebb, mint mondjuk Libero, vagy a DM-es 2-es.

2009. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindkét lányomnál a pemperst használtam és most is azt fogom.Csak jót tudok mondani róla,a két kezemen megtudom számolni hogy a 2 gyereknél hányszor folyt ki a pisi.volt hogy vettem másik fajtát a kicsi lányom nem volt hajlandó felvenni mert azt mondta szúrja ahogy ő fogalmazott.Én a 3-6-ig vettem most is mert mindkét lányom nagy súllyal született 3.50-4.40 között és ez sem lesz kicsi.Igazándibol szerintem majd kitapasztalod magadnak és amelyik jobban beválik.Egy lassan 3 gyerekes anyuka
2009. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!