Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már Veletek, hogy...

Előfordult már Veletek, hogy idősebbnek gondoltátok a terhességet (5+4 hét) és az UH szerint kiderült, hogy még csak 4+3 hetes? Ez hogy lehet? És biztos hogy minden rendben van, vagy csak azért látszik kisebbnek, mert nem fejlődik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Először is ne aggódj! Másodszor, minden rendben van csak a terhességet az utolsó mensitől számítják, de lehet hogy késői peteérésed volt és éppen akkor voltatok együtt és ekkor nyilván fiatalabb a terhességed. Nekem azt mondták a 12 hetes UH-on mért méretei alapján pontosítják a terhesség idejét. Boldog babavárást!
2009. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hét ide vagy oda semmit nem jelent. Nekem a váge felé már 3-4 héttel mondták kisebbnek ehhez képest 1 héttel szültem később az eredeti dátumtól számítva és tök átlagos babám lett. Doki meg is lepődött, hogy "milyen nagy".
2009. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!