Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magne b6 helyett pezsgőta...

Ha a magne b6 helyett pezsgőtablettát szedném, akkor hatásosabb lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudok egy egészségeset nyújtózni mert olyankor összehúzza a lábaimat a görcs. Régen szednem kellett más okból a magne b6-ot de nem használt és a pezsgőtabletta viszont igen és akkor inkább azt használtam. Szerintetek?
2009. máj. 13. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is a Magne B6-ot javasolta a doki, de magamtól váltottam pezsgőtablettára (Innopharma gyártja Magnézium 250 mg+B6 )

Nekem ez jobban bevált,a védőnőm szerint kipróbálhatnám a Béres Magnéziumot is.

Állítólag a pezsgőtablettába vannak bizonyos vivőanyagok, vagy mik, és kérdéses, hogy tényleg bennük van-e az amit ráírnak.?Nemtom.Ő a Béres félékben jobban bízik.

Lehet,hogy kipróbálom a Bérest is és az ára is barátibb mint a Magne B6-nak.


üdv. 24 hetes km

2009. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ihatod nyugodtan,de általában a buborékosat azért nem javasolják terhesség alatt,mert amúgy is nyomódik a gyomor a növekvő méh miatt.A gyógynövényes boltokban általában kapható olyan krém,ami segit az ilyen görcsökön és terhesség alatt is használható!

2009. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki! Ha korábban az vált be, lehet, hogy most is jobb lesz!

Nekem mondjuk inkább a rendes tablettát ajánlották, nem a pezsgőtablettát, de lehet, hogy ez is alkati kérdés!

2009. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!