Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. dik terhessègel...

Timike26 kérdése:

3. dik terhessègel sokat hànyok, egèsz nap, fàj a hasam, a hàtam. Az orvos szerint minden rendben. Van valakinek hasonlo problèmàja, esetleg jo tanàcs?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik hetnel tartasz? Nekem a 2. terhessegem, de en is rosszul viselem, elsonel semmi baj nem volt. Nekem mindenem faj, tobbek kozott egesz nap faj a hasam, derekam. Allitolag nalam is minden rendben, bar neha nagyon megijedek. Most rendeltem neten egy hastartot, hatha az segit, fajdalmakra gondolok. En 23 hetes multam.
2011. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3.dik gyermekemet szültem 9 hete.Az első két terhességnél semmi gondom, nem volt.A 3 diknál folyamatosan fályt a hasam nekem is,halidort írt fel az orvos,azzal nagyon jól bírtam a 28.hétig. Utána még írt hozzá spiropent,ja és végig 3.1 magnézium.És nagyon sok pihenés,ami a legnehezebb 2 gyerek +apuka mellet.
2011. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo, Toled kerdeznem, h a 2. trimeszterben is fajt a hasad? Milyen jellegu fajdalom volt? Nekem a 2. terhesseg, de majdnem allandoan faj a hasam, 23 hetes vagyok. Neha csak szur, huz, de van amikor enyhebb gorcsot is erzek. Viszont nem kemenyedek.
2011. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem két oldalt szúró fájdalom,mentem két lépést és fájt,de a halidortól elmúlt,az különben görcsoldó úgy tudom.
2011. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mèg az elejèn vagyok...9 hèt.koszonom a vàlaszokat :)
2011. nov. 25. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. én vasárnap leszek 8 hetes, ma kezdődtek a rosszullétek, épp most hánytam teli egy vödröt, fáj a hasam, hasmenésem van, minden bajom van.. egyenlőre orvos nem látott még, majd szerdán, úgyhogy semmi okosat nem tudok mondani, de legalább egy cipőben járunk:)
2011. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hàt igen...az is valami :) èn most torokgyulladàssal ès migrènnel szenvedek ha nem lenne elèg a tobbi rosszulèt. :( kitartàs..màr csak PàR honap...... :)
2011. dec. 1. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!