Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el úgy istenigazábó...

Mikor kezd el úgy istenigazából rugdosni a csöppség, hogy apuka is érezze?

Figyelt kérdés
A 20. hétben járunk és eddig csak bugyborékolás volt, meg tegnap hajnalban pici pár másodperces kaparászás, csiklandozás úgy ötször-hatszor. Mikor fog belelendülni?
2009. máj. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a félidőtől már érezheti az apuka is. Én 23+5hetes vagyok, nekem már régóta érzi, de hátsó fali lepényem van, vékony vagyok, és 2.gyerkőc. Úgyh én hamar éreztem mocorgást.

Ne izgulj. Szerintem a napokban már érezheti a férjed is!

2009. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 20. héttől érzi, és már jól látható is ahogy tesz-vesz a pocakban.
2009. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a 21.hét környékén érezte a párom a mozgást.De néha úgy kérdezett rá,hogy Ő volt-e mert nem volt biztos benne.Bár lehet a hullámzást hamarabb látja majd,próbáljátok ki.Feküdj a hátadra tedd szabaddá a hasad és akkor apa hátha lát valamit.Igaz sok türelem kell hozz mert igen ravaszok a picurok,megérzik ha a mozgást várjuk.

Boldog babavárást és sok mocorgást kívánok!

27hetes

2009. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Páromnak csak a 24.héten sikerült éreznie a mozgást,én is csak a 21.héten éreztem az első gyenge rúgást,addig csak a bugyborékolás volt.
2009. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! Szerintem ez teljesen egyén függő. Az én manóm nagyon aktív, rugdal, bokszol agyba-főbe éjjel nappal.... kivéve ha apuka ott van. Akkor nem hajlandó. Én is azon szoktam gondolkodni, hogy így ő csak akkor fogja érezni, ha megszületik. Dehát fiú. Ha lány lenne biztos mutagatná magát apucinak!

21+6 kismami

2009. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!