Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamák fejfájás...

19 hetes kismamák fejfájás nálatok is gyakori? Mozog már a pici? Megmutatta már nálatok magát a csöppség?

Figyelt kérdés
Most voltam uhn és hát a kisbabám igencsak szégyenlős nem mutatta meg magát bár lehet hogy a doki neki sem volt szimpatikus ahogy anyának:) mostanába eléggé elkezdett fájdogálni a fejem és nem tudom hogy mitől van van ez a tünet mindenkinél vagy lehet hogy valami betegség lappang bennem?az én picim már nagyon aktívan mozog
2011. jan. 28. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes vagyok..ma fáj először a fejem :) de most eléggé :))


Szépen mocorog a babám már elég rég óta és kisfiú...már a 12. uh során megmutatta magát :)

2011. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon szerencsés vagy hogy már tudod hogy mi lessz a neme nevet választottatok már neki? Nekünk ha lányunk akkor Édes Katrin ha fiu akkor Édes Dominik lessz :) és remélem jövö héten már nem lessz annyira szégyellős a pocaklakó mint ma volt viszont ez a fejfájás már lassan elviselhetetlen remélem nem sokáig tart majd és nagyon remélem azt is hogy nem fogja végigkísérni a terhességemet :)
2011. jan. 28. 15:36
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kislányod lesz :) a lányok ilyen kis szégyenlősek :)) mit szeretnétek inkább ?? (persze tudom h az egészség a lényeg de általában mindenkinek van elképzelése)


Barna lesz a neve :) legalább is eddig úgy néz ki :))))


Nem hiszem, szerintem el fog múlni a fejfájás!!!

2011. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát a fejem éppen nem fáj, de nagyon sokat aludnék. Az én picúrom már nagyon sokat mocorog, és kisfiú lesz.
2011. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó elötti mi lányt szeretnénk de a fiunak is nagyon örülnénk és örülök is neki hogy nem mondott semmit a doki a neméről mert nagyon fiatal kis kezdő volt az uh-ás és nem szerettem volna hogy beleélem magam mndjuk hogy fiu és nem az lessz de van egy nagyon jó barátnőm akinek a 36. héten tudták megmondani hogy mi lessz a baba és fiu lett:) remélem az én orvosom jövö héten meg tudja majd mondani nagyon jártas a szakmába :) a picurim már nagyon virgonc és nagyon rugdalózik néha már megérzi apa is :)
2011. jan. 28. 19:59
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a 16. héten tudták megmondani, hogy kislány (4D-n), aztán a 18. héten mennünk kellett genetikai 4D-re, akkor megerősítették:)(szerencsére a genetika teljesen jó lett:D)

Én már érzem a picikét, de a drágám elég lustácska, mostanában, keveset bugizik..egyszer-kétszer rúgott csak akkorát, hogy kívülről is érezni lehessen, de semmivel sem vagyunk elkésve:D amúgy kislányunk lesz, és nem mutogatta magát, csak mázlinkra pont befordult:D:D

Ja és a fejem nekem is nagyon fáj mostanában...szerintem az összevissza frontoktól:S


19+1hkm

2011. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek a 20 hetes UH-ra, remélem végre biztosra megmutatja magát. 1 hete mocorog a drágám, nagyon érdekes dolgokat tapasztalok ilyenkor a pocakomban. És ilyenkor állandóan vigyorgok magamban:). Majd megírom holnap a baba nemét. A fejem most átmenetileg nem fáj, 12. hétig fájt. Amúgy migrénes vagyok, úgyhogy ez nem meglepő!
2011. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Holnap leszünk 19 hetesek, 1 hete érzem mocorogni a picúrkát, de még csak napont 2-3 szor, és elég bizonytalanul - de az biztos, hogy ilyenkor ő jelentkezik be :) nem bánnám, ha többször lenne mocorgós kedvében, mert az valahogy megnyugtat - de tudom, ilyenkorelőfordulhat, hogy úgy fordul, nem érzem ahogy mocorog, ezér igyekszem nem parázni, pedig még ma sem éreztem :(

Nekünk a 14 hetes UH-on kisfiúnak látszott, és valahogy az elejétől ezt is érzem - jelenlegi álláspont szerint Benedeknek fogják hívni(bár még változhat, a kislány név lenne fix, Anna)

2011. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az én fiam is csak a 32.héten mutatta milye is van neki a barátnőm meg már csak akkor tudta meg mikor kibújt és neki is fia lett.Úgyhogy ez nem köthető ehhez!
2011. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én most kezdem a 20. hetet, második baba, és kb. két hete érzem a mozgolódást. Sajnos nem vagyok nádszálkarcsú, így csak nagyon gyengéden érzem a rúgásokat és főleg esténként. Ha minden igaz, kislány lesz, bár az előző babánk is kislány volt még ilyenkor (a 26. héten kukacosodott meg), minél később mondják meg a baba nemét, annál biztosabb a dolog. A fejem nekem is fájdogál, de csak a napokban kezdődött, így remélem, nemsokára elmúlik.
2011. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!