Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihez fordulhatnék, profi...

Kihez fordulhatnék, profi szakorvoshoz, ha most volt a negyedik vetélésem és a kivizsgálások szerint minden ok?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok, de bárhova elmennék, ha találnék egy orvost aki a habituális vetélésre specializálódott.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 29. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálunk is volt ilyen gond, de minket urulógushoz irányítottak , a férjem spermáját küldték bakterológiára, és bizony olyan baktériumot találtak benne, ami a nőnél megtermékenyítés esetén vetélést okoz. Kapott antibiotikumot és rá pár hónapra normál terhességem lett, nem vetéltem el.
2011. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 4 vetélés után genetikushoz mentünk, de Ő sem talált semmit, pont úgy, mint a nőgyógyász, az endokrinológus, az urulógus.

Ezután következett a természetgyógyász...most 21 hetes kismama vagyok!

2011. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk immunológus segített. antitestet termelt a szervezetem a baba ellen, idegentestnek értelmezte. nem ritka jelenség, sejtmag elleni antitest. mi Zalaegerszegre jártunk
2011. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit takarnak a kivizsgálások??? nekem pcos-em volt/van, és én is 4-szer vetéltem el annak ellenére hogy szedtem a metformint. Aztán most 37 hetes vagyok :), és inszeminációval sikerült!! Nekem dr Török Péter csinálta az inszemet, de a pcos-t azt Dr. Valicskó Viktória állapította meg. Másnak elég volt a metformin és sikerült a teherbeesés/kihordás. Sajna nekem kellett hormonpótlás, de megérte!! :))
2011. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!