Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaprijecttel kapcsolatban...

Babaprijecttel kapcsolatban írnátok vicces sztorikat? Kivizsgálások, próbálkozások. Nekünk majd 2 éve nem sikerül, van is vicces sztorim bőven.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 09:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Elkezdtük a kivizsgálásokat, elkaptam egy fertőzést. Kaptunk rá mindketten bogyit. Kérdezem a dokit, mitől lehet ez. Közölte, hogy a nők alul felül nyitottak, felül is bekaphatok bármit így lent is:)


Meddőségi központban Férjemmel közölte a fiatal, csini kis nővérke hangosan(!), hogy akkor ebbe az edénybe helyezze az ondót, de előtte kérje el a portán az intim szoba kulcsát. Persze mindenki ezért van ott, senkinek nem volt ciki, csak neki. Amikor elmesélte azt hittem megszakadok a röhögéstől:)


Laporoszkópos átjárhatósági műtétem után közölték a szülészeten mikor mentem haza, hogy legközelebb már babával jöjjek illetve menjek. Én meg közöltem Férjemmel hogy oké, legközelebb mindenképp babával megyünk el innen, max megfogok egyet és le is van tudva:)


Genetikai tanácsadáson kérdeztek kórelőzményt. Én erre elkezdtem regélni a felmenőim betegségeit kb. 100 évre visszamenőleg, ami nem is lényeges. Az hagyján, a Férjem viszont közölte, hogy neki van már egy gyereke, a legjobb tudomása szerint az övé. Hát volt nagy röhögés:)


Remélem másnak is van hasonló sztorija, mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!

2011. márc. 1. 09:26
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia

HÁt.... viccesen is fel lehet fogni, de nem hiszem, hogy vicces lenne, hogy ennyi idő és procedúrát kell a pároknak végigcsinálni egy gyermekért.


Nekem a kivizsgálások kicsit uncsik voltak és unalmasak. Az inszemnél volt, hogy kaptunk egy szobát, és mikor bementünk ránk jött a röhögés, hogy ilyen szobába még kapjunk kedvet a sexhez? hát...mint a régi TSZ szoba...:S Aztán miután lett egy terhességem, de missed ab. lett a 10. héten a folytatás már nem volt vicces.


Lombikra kellett mennünk. Na az még egy tortúra. Rengeteg hasba injekció, gyógyszerhegyek... szörnyű... de mindig a többi párokból merítettünk, hogy ők is végigcsinálják akár többször is. A második lombik után most a 8. hétben járok. Nem szabad feladni.


De így visszagondolva, nem is olyan vészes most, mint mikor benne van az ember.


Kitartás és ezt nem viccből mondom :)

2011. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tetszett ez a szobás sztori:)

Segítened kellett a Férjednek?:)


A vicceset én sem úgy értettem ám persze, csak szerintem, ennyi idő után már könnyebb nevetve:)

Persze nem minden, tudom...


Gratulálok nektek, szívből!!!


Nekünk most lesz az első inszem, kicsit félek tőle!

Mennyiben van a lombik?

2011. márc. 1. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy segítettem a férjemnek ;)


Nem kell félni az inszemtől sem, a lombikhoz képest semmi. Elmondom miért.


Az inszem...hát kaptam clostyt a 3. ciklusnaptól kellett szedni 2x1-et. Aztán az 5. naptól ment a stimuláló szuri a 10. napig, utána uh, aztán a 11. napon kaptam a tüszőrepit (5 tüszőm volt) és a 13. napon volt az inszem. Egy kis katétert nyomnak fel (nem mondom, hogy kellemes, de valaki meg sem érzi) aztán fekszel 20-30 percet és mehetsz utadra.


A lombik...A ciklus 22. napjától agyalapimirigy blokkoló injekciót kaptam hasba. Aztán a menzeszem megjött és a 2. naptól kaptam még emellé az injekció mellé a stimuláló injekciót. Tehát egy nap két szuri hasiba. Egészen a ciklus 11. napjáig. (jah, közbe két naponta vérvétel és uh). :S Aztán a 12. nap tüszőrepi, a 14. nap petesejt leszívás (19 db) altatásban. A 17. nap visszaültetés. Utána két hét fekvés. És egy szatyor gyógyszer.


Összehasonlításképp: az inszemnél 37,5 egység stimulálót kaptam, lombiknál 187,5 egységgel kezdtem. Gondolhatod. Inszemnél 5 tüsző, lombiknál 19-20 tüsző.


Árban. Inszem kb. 35.000 gyógyszer és injekció. Lombik kb. 80-90-000 injekciók és gyógyszer. Az útiköltséget nem is számoltam... És még a lelki terhek, amit pénzbe nem lehet kifejezni.

2011. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát az én Férjemet egyedül küldik be mindig:)


Nem semmi!

Nekünk az útiköltséget állja az OEP nagy részben.

Kaptam tájékoztató füzetet, abban csak closty van, tüszőrepi meg sárgatest. És az nem olyan vészesen drága.

Vagy én tudok valamit rosszul?

Ilyen sokszor kell járni?

Mi messzire járunk, kocsival, és szegény Férjem rengeteget hiányzik emiatt...

2011. márc. 1. 10:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok.

Nekem ilyen storim nincs, mert spontán sikerült, de majdnem nekünk is végig kellett csinálni, végölis az utolsó pillanatban sikerült. Ezért is mindig nagyon dukkolok azoknak akiknek ilyen tortúrákon kell keresztül menni!

Sok erőt, kitartást, és ahogy te is kedves kérdező vedd lazán a dolgokoat már amennyire lehet!

Válaszolónak: Gratulálok a babához, reméljük a legjobbakat!

Tényleg sok sikert mindenkinke aki ilyen helyzetben van!

2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat utolag vicces.


Sex majd gyertyaallas(mar ekkor rohogtunk)de megbillentem es beesetem az agy es a szekreny koze,alig tudtam kikecmeregni.


Stimus ciklus,pontban kettokor kellet egyutt lennunk,apa hazajott elobb a melobol egy gyors zuhanyzas es fekudtunk az agyba,5perc volt kettoig.Mikor letelt akkor jott a "te kezded,nem, te kezded" story ezzel elcseszkoztunk 15percet mire nekifogtunk.


Amenyire lehetett probaltuk nem komolyan venni a probalkozos eveket(4ev)igy is nehez volt,hat ha meg verkomolyan vesszuk a dolgokat.

2011. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, jobb néha nevetni:)

A szekrényes nagyon tetszik:)

Gyertyaállás nekem is volt:)

Végül sikerrel jártatok?

2011. márc. 1. 14:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen,4ev utan osszejott teljesen spontan.
2011. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De jó!

Gratula!


Hány inszem és lombik volt?

Spontán csak úgy? Nem figyeltetek semmit? Középidő, ilyesmik...

2011. márc. 1. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!