Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5-hetes pocis vagyok!...

34+5-hetes pocis vagyok! Feszült vagyok mostanában, mindig azon idegeskedem, hogy hogyan fog menni a szülés! Ugye azért annyira nem gáz? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

NEM!! :)

Amikor odakerül a sor úgyis csak a cél fog lebegni a szemed előtt, hogy nemsokára a kezedben tarthatod a kisbabádat.


Ha teheted, kérj EDA-t, úgy semmit sem fogsz érezni.


7 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne idegeskedj.Igaz én még nem szültem, de már alig várom hogy elteljen ez a hátralévő három hónap, és mehessek apával szülni, és meglássam a kicsi fiamat.Egyáltalán nem félek tőle, sőt, várom minden kínjával együtt, mert akkor már ott lesz a kis csöppségünk is.Minden jó nektek, és problémamentes szülést, és ne aggódj, sokan túlélték már, te is túl fogod.
2009. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem minden nő fél a szüléstől valamennyire. Az a lényeg, hogy legyél magabiztos! A tested tudni fogja a dolgát! Egyébként nekem nagyon jó volt szülni,pedig első baba volt, és csak oxitocint kaptam (fájás erősítő).

26É

2009. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!