Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós melltartó? (bővebben...

Szoptatós melltartó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
33hetes vagyok. Mikor vegyem meg és mekkorát? Jelenlegi méretem 75/B. "A" kosárral kezdtem. Azt olvastam, hogy 1mérettel nagyobbat kell venni. 75/C-et vegyek majd? Annyira tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Hol lehet olyat kapni aminek jó az anyaga de nem drága? Kinaiban nézzem meg? Mennyi kell belőle? 2db elég?
2011. nov. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hol vedd meg, de szerintem meg varjal vele egy kicsit. En kb 30 hetesen vettem elso terhessegnel, es nagyon kicsi volt szules utan. Igazbol meg szules utan is valtozik a mell merete, mert ugye meg tej is lesz benne. Nekem 2 volt es eleg volt.
2011. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZia! Én 80/B-ről indultam. 85/B-s melltartót vettem 2db-ot. a balamberbababolt.hu 2500ft-ért már jó minőségű van. De az interspárban is van de ott 4000 ért láttam.
2011. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Szerintem ha mar B kosarral kezdtel, a B nem lesz eleg. En is B vel kezdtem, 24 hetes vagyok, de mar a C kell most, a nem szoptatosbol. Bar lehet ez egyenfuggo is.
2011. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én B kosarassal kezdtem és most C-s kell, én is 33 hetes vagyok. :)

Nekem az előző terhességemnél jó volt szülés után is amit ilyenkor hordtam. Még meg is van 2 azok 85C-sek és épp most rendeltem még 2-t szintén 85C-t. Szerintem jó lesz. Persze az első 2 hétben akkora melled lesz mint a fejed de aztán beáll a dolog és tuti jó lesz rád az amit most is hordasz. Azért a 2 hétért meg nem érdemes nagyobb melltartót venni. Nézz szét a tezsvesz-en, én most vettem postaköltséggel együtt 2db-ot 1600valamennyiért. Még egy feketét is fogok venni azt 850/db-ért láttam+posta, az kb. 350Ft.

[link]

2011. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben Müller akkor ott vegyél. Nagyon jó minőségű melltartók és kb 2500 Ft.
2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a teszvesz-es válaszoló. Csak azért írok mert ma kaptam meg a melltartókat és nagyon jó minőség, puha 95% pamut és 5% elasztán és a 85C-s majdnem nagy de még éppen jó szóval határeset, szoptatáskor amikor dagadnak a cicik, tökéletes lesz. Szóval bátran ajánlom! Én is veszek még feketében is.
2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!