Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fontos a szoptatós...

Mennyire fontos a szoptatós melltartó?

Figyelt kérdés
a korházban kell? mert amugy nem jo ha sima melltartom van és abba teszek betétet majd ha folyik a tejcsi? Van értelme venni9? tapasztalatok?
2010. ápr. 27. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
van, nem jó a szivacsos, túl merevítős....mivel szinte egyfolytában hordod nem árt ha nem valami műszálas vacak van rajtad....a barátnőm egy idő után megunta és váltani akart rendes melltartóra és egy kis időre el is apadt a teje, szóval befolyásolja a tejet is....egyébként meg nagon kényelmesek és praktikusak, szóval én csak ajánlani tudom
2010. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy fontos, hanem kényelmes is! Megerősített pántjai vannak, hátul is több kapoccsal- persze modellje válogatja.

Sokkal kényelmesebb a szoptatós melltartót lecsatolni, így könnyebben elérhető a babának is. A sima melltartót mindig fogni kellene, nehogy visszacsússzon.

Szerintem nagyon praktikus dolog, nekem vagy 4-5 is van, elég sokat használtam őket a 2 gyerek szoptatásánál.

Ha nagyon ellene vagy, akkor csak 1-t vegyél kipróbálni, s ha nem válik be, akkor használj sima melltartót.

2010. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem túl nagy a mellem , én nem vettem szoptatós melltartót , jó volt az a fajta amit elötte is hordtam csak nagyobb méret kellett . A pántja viszont hamarabb kinyúlt ( mivel szoptatáshoz visszatürtem a kosarat ) .
2010. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első babámnál vettem,de nem szerettem!A teje mennyiségét nem befolyásolja mivel 2 és fél éves koráig szoptattama kislányom!:)Szoptatós melltartó nélkül!Most már nem is fogok venni hanem sima melltartó max. nem szivacsos és abba ez a betét!Szerintem nincs sok értelme,de ezt ki kell tapasztalni,hogy neked mi a jó!:)31 hetes kismama
2010. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég nagy a mellem és nem vettem szoptatós melltartót!A másikban is meg tudod szoptatni,bár lehet másképp!Ahogy érzed!
2010. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp ma vettem egyet. A Sugárban (Bp.) az egyik áruházban, a posta mellett 550 Ft-ra le vannak értékelve. :)

A kórházba és éjszakára vettem meg. Nagy mellem van, ha megyek valahova a szoptatós melltartó nem elég, hacsak nem a Tr****h-ot veszem, ami 8.000 Ft körül van. Azt még nem tudom olyanból veszeke-e, mindez függ attól, hogy mennyit erősödök szülés után.

Majdnem 37 hetes kismama :)

2010. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!