Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mi alapján...

Kismamik! Ti mi alapján választjátok/választottátok ki a szoptatós melltartó megfelelő méretét?

Figyelt kérdés
Nyilván a pontos méretemmel akkor leszek tisztában, mikor meglesz a baba és beindul a tejtermelődés, csak hát jó lenne, ha a kórházba már vihetném magammal, mikor megyek szülni, hiszen tudtommal akkor már nem lehet merevítőset felvenni nehogy beduguljon a mell. 33 hetes vagyok és 75E most a mellem, 75C volt a terhesség előtt. Akkor mekkora lesz 75F, vagy mi? Bár a mellem felső része nem telt, hanem lapos (ilyen fazon) lehet, hogy e miatt szoptatásnál is jó lesz a 75E? Ti hogy csináljátok/csináltátok?
2009. aug. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam hogy kértem segítséget az eladótól, ő azt mondta egyel nagyobb kosarasat vegyek. Úgy is lett, és teljesen jó a méret. MÉg a melltartó betét is belefért amikor folyt a tejem.
2009. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 36.héthez képest kell eggyel nagyobb méret (általában).

Ha most 75E, szerintem inkább 80E/F-es méretet vegyél majd, hogy még véletlen se vágjon be. Vegyél egy darabot, aztán majd vegyél még, ha már tuti a méret. A kórházban hidd el, nem fogsz ragaszkodni a melltartó viseléséhez, mivel egész nap feküdni fogsz, inkább oda vigyél egy puha sport-topot (szerintem).

Próbának vegyél esetleg egy olcsóbb kínai szopimelltartót, nehogy feleslegesen megvegyél egy drága szép melltartót, aminek rossz a mérete.

Szia, jó babavárást! 8 hónapos baba anyukája

2009. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az eladónő segített,egy számmal nagyobbat vettem.Itthon megpróbáltam betéttel,és jó,még van is benne hely,kényelmes.


39 h

2009. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vettem akkorát, amekkora melltartóméretem.

Amit a Triumph-ban váaároltam, az kicsi lett, amit az Intersparban, az meg tök jó, pedig ugyanaz a méret. Utána vette abból még egyet, még mindig azokat hordom itthonra.

Nekem az első terhességemnél nőtt 2 méretet a mellem, a másodiknál nem igazán.

2009. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szoptatós melltartót is fel kell próbálni, mint a többit. Úgy ne vedd meg, hogy nem bizonyosodtál meg róla, hogy kényelmes-e. Az utolsó hónapban cicire talán már nem hízol, vegyél 1gyel nagyobb kosárméretűt mint ami 36-37 hetesen kényelmes.
2009. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!