Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jo szonografust keresek...

Jo szonografust keresek budapesten,4d ultrahangra. Hol ajanlotok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
4D Genesis :) SZuper hely :)
2011. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenhegyi Klinika.Neten rátalálsz.
2011. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Matyasfoldi klinika
2011. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban Dr. Hajdu Krisztina! Mikor gond volt az AFP-mel és egyéb eltérés is volt UH-n, én hozzá mentem. Rengeteget olvastam róla, hogy ki a legjobb Mo.-on, és nagyon sokan őt javasolták, én sem csalódtam, rendkívül precíz és jó szeme van, mindent észrevesz. Nekem nem kifejezett 4D volt, bár átkapcsolt arra is és kaptunk fotot, de szerintem olyat is csinál. Egyetlen gond van vele, hogy több hétre adnak általában időpontot hozzá. (pont a fentiek miatt rengetegen vannak nála)
2011. nov. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén Hajdu Krisztinát ajánlom, talán a legjobb szakember uh területén az országban. De mi a magánrendelésén voltunk a Praxis-ban (11.ker). Nem kellett várakozni az időpontra.
2011. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4D genesis.

26-án voltunk, 1 órát nézett, mindent mondott, nagyon aranyos volt a szonográfus, és nem is drága. Oda megyünk vissza 25 hetesen.

15 hetes kismami

2011. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!