Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen megyek 4D ultrahang...

19 hetesen megyek 4D ultrahangra! Mekkora az esélye, hogy meg tudják majd mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sima uh-n is megmondták, már korábban is, így ha jól fekszik a babád, akkor simán meg tudják mondani.

4D-n én később voltam, de nekem a pocakomat ide-oda mozgatta a szonográus, hogy a babám is helyezkedjen, és minden látszódjon.

2011. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem 4D- n biztos!

Nekem nem volt csak sima uh, és a 19. héten mondták, h lányzó! :)


Úgyhogy valószínű, h 4D-n még jobban lehet majd látni, nagyobb az esélye!

2011. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, nagy az esélye, hiszen a sima 18. heti genetikai UH-án is meg tudják az esetek nagy %-ban mondani, akkor a 4D-ésből még valószínűbb! Izgalmas időszak ez.:)
2011. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 hetesen voltunk 4D-n es 100%-ra mondtak, hogy fiu, foto is volt rola, meg mi is siman felismertuk, hogy az ott zacsi . (A kuki akkor meg eleg aprocska, de a zacsi felismerheto konnyen mar ilyenkor.)

Mi azert mentunk, mert elotte 13 hetesen volt csak egy uh, akkor meg nem is akartak megnezni sem, utana 21 hetesen kellett volna menni, de 17 hetesen latogattuk meg a csaladot. Meg ok akkor nem is tudtak, hogy jon a masodik baba, akkor akartuk bejelenteni, de gondoltam, hogy mokasabb lenne, ha mar egybol a gyerek nemet is tudnank mondani.

2011. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tímea1987 válasza:

nekem már 14 hetesen sima 2D vel megmondta, és most már biztos is.tehát ha nem lesz szégyenlos a pici, akkor nagyon nagy eséllyel meg lehet állapítani már ilyenkor.

Udv.26 hetes

2011. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 erika8819 válasza:

Szia. Már egyértelműen megmondják. Nekem 18 hetesen is megmondták sima ultrahangon. Én 22 hetesen voltam 4d ultrahangon és megmondták bár az én babám nagyon szégyenlős alig akarta megmutatni. :)

üdv 24hetes kismama

2011. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek mindkettőnél a 18 hetes 3D-s uh-on megmondták.
2011. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!