Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIndenki panaszkodik, és a...

MIndenki panaszkodik, és a szakirodalom is azt írja, hogy az utolsó trimeszterben indul be a hízás, de nekem éppen most lassult le, akkor baj van?

Figyelt kérdés

Első két trimeszterben sorra jöttek fel a kilók, és mivel az első terhességemnél túl sokat híztam most rendszeresen mértem is magam.

Körülbelül a harmadik trimeszter óta lelassult ez a hízás, sőt.

A baba jól van eddig, ő hízik, gyarapszik rendesen. Legközelebb 4 hét múlva meyek dokihoz.


2011. nov. 30. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én pl össz 12 kg híztam és ebből a 28.héttől a 39. hétig 4kg.3550g 56 centi lett a babám...nem sok + kg maradt rajtam szülés után.
2011. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 20. hétig nem híztam, mert hányós voltam, aztán beindultam, mint a bolondgomba. 28. hétig feljött ami lement 2kg plusz még 6 kg. Most 32 hetes vagyok, azóta kb 1 kg rámjött. Lehet az van, hogy a növekvő méh miatt kevesebbetet eszek, így a kilók se jönnek már úgy.
2011. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 25 kilóból a 26-41. hétig "csak" 10 kiló jött fel, pedig szerintem akkor is ugyanúgy zabáltam, mint előtte. Most, a másodiknál is ebben reménykedem, úgy tűnik, most is így lesz.
2011. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első terhességemnél a 25 kilóból 15 a terhesség második felében jött fel.

Most meg az eddig meglévő 16 kilóból Az első két trimeszterben jött fel 15.

2011. nov. 30. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj én is ugyanígy vagyok! És én annyira aggódok! Semmit nem hízok, már 3 hete. Most volt egy kis hasmenéses vírusom, még fogytam is. A 32.heti UH-on azt mondták 1900g, az mondjuk teljesen jó, de én akkor is kétségbe vagyok esve. Legközelebb csak a 38. héten csinálnak ultrahangot, de hát addigra meg lehet meg is szülök. Ő a második babám és az első is 38-ra jött 2700 g-mal. A hasam se nagy...szerintem...
2011. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, jelenleg 35 hetes kismama-lemaradt. :-)
2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30.hétben vagyok, és eddig +4kg-nál tartok.

3.terhesség, az első kettővel ilyenkor már +8kg-nál tartottam, és velük 11-12kg-ot híztam.

Sztem most nem lesz annyi, pedig úgy csinálok mindent- nem figyelek az étkezésekre különösebben. Nagyon kívánom az édességet, és bár nem tömöm magam, de napi 4-5bögre kakaó lecsúszik! napi 1l tejből- ettől nem ég a gyomrom annyira legalább. Mert iszonyú gyomorégésem van sajna.

Persze mást is eszek a kakaón kívül! :)

2011. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
krédező normálisak ah izásaid,fogyásaid
2021. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!