Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a duphastonr...

Mi a véleményetek a duphastonról? Tegnap óta barnázok és ezt írta fel a dokim 3*1-et. Kinek mennyi volt az adagja, mikorra múlt el a barnázás, minden renben van a babával, kiderült mi okozta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 3*1 duphastont kaptam barnázásra. Nekem nem volt vele szerencsém, így is elvetéltem.

Következő terhességemnél mondtam, hogy csak ezt ne. Tudom, hogy nem ezen múlott, de mégis másik fajta gyógyszert kértem.

2011. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én 2x1 duphastont szedtem a 13.hét végéig.Azért kaptam mert volt két vetélésem.Ha progreszteron hiány miatt barnázol akkor segít.Nekem legalább is segített most vagyok 26 hetes eddig minden rendben van.Szorítok.
2011. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 H.Orsolya ***** válasza:
Szia. Én is 2*1 et szedtem kb. a 14. hétig, mert nem csak barnázgattam, hanem egyik délelőtt felálltam a székről és határozottan elöntött.ekkor kb 7 hetes voltam. Azonnal rohantunk a dokihoz, aki ezt írta fel, mert elméletileg ez magzaterősítő vagy valami ilyesmi, de a lényeg, hogy vetélés ellen szokták felírni. Nekem kb. 3-5 nap szedés alatt teljesen elmúlt a barnázás. Most 29 hetes vagyok és a babával semmi gond. Eleven, nagy és egészséges :)
2011. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 8 hetesen kaptam a duphaston gyógyszert, mert én is barnáztam. 6dobozzal szedtem be belőle összesen. Egy hétig tartott a barnázásom, utána elmúlt. Fokozatosan kellett csökkentenem az adagját. 5dobozt 3*1-esével szedtem, majd az utolsó doboz felét 2*1, és a másik felét pedig napi egy szem. Most fogyott el 4napja, az utolsó szem. Nekem a dokim azt mondta, mikor megkérdeztem tőle, hogy vissza jöhet-e a barnázásom, ha a sárgatesthormon miatt volt a barnázás, akkor már nem, hisz már nagyobb a terhesség, de ha nem az volt az oka, akkor visszajöhet. Próbálok pozitívan állni hozzá, hogy nem fog visszajönni. Eddig minden rendben a terhességemmel, holnap 4D-re megyek, remélem ott is minden rendben lesz. Remélem nálad sem lesz semmi gond, én drukkolok neked. Boldog babavárást.
2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem írni, hogy 17hkm vagyok:)
2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Örülök, hogy több pozitív élmény is volt a barnázás ellenére. Szép babavárást mindenkinek és jó egészséget! :)

2011. dec. 1. 08:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elmúlt a barnázásom már 2 napja semmi (3 nap gyógyszerszedés után). Holnap kell az adagot 2*1-re lecsökkentenem. Remélem minden rendben lesz!
2011. dec. 5. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!