Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal mindig óvszerrel...

A párommal mindig óvszerrel védekezünk, eddig sosem volt baj, de most lehet hogy igen?

Figyelt kérdés
A múlthéten azonban mikor vége lett az aktusnak, kihúzta, viszont azt mondta, hogy az óvszer oldalán volt a sperma egy része, és hogy eddig sosem volt ott. Kiszakadni nem szakadt ki, viszont megréműltem, nagyon nem szeretnék babát, nyugtassatok meg, hogy ennek 0% az esélye, hogy baba legyen belőle.
2011. nov. 30. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudlak megnyugtatni, akár baba is lehet belőle, ha kifolyt egy része. Miért nem mentél nőgyógyászhoz és kértél esemény utáni tablettát? Azt 36 órával aktus utánig be lehet venni.
2011. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nem sperma volt, hanem a te nedved, ha nem szakadt ki.
2011. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát éppen nem 0%!

De az is lehet,hogy csak folyás volt kívülről rajta, mert írtad,hogy nem szakadt ki...

2011. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is a saját nedvemre gondoltam, mert mindig sok mennyiségű folyik ki belőlem az aktus alatt, és azután is, hogy a párom kihúzta a péniszét, de kiszakadni biztosan nem szakadt ki, többször is megnézzük, nagyon odafigyelünk a védekezésre. A párom meg mindig azzal nyugtatgat, hogy ha be is csúszna, ő támogatna, segítene, de nagyon nem hiányzik pont most egy kisbaba, az érettségi előtt.
2011. nov. 30. 14:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy az oldalán volt az óvszernek a sperma, úgy értem, hogy belülről az oldalán, nem kívűlről. Annyi még, hogy én voltam felül, és nem igazán szoktam teljesen ráülni a páromra, mert ígyis néha szétfeszít a fájdalom..
2011. nov. 30. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha fáj, akkor minek szexelsz? Vagy izgasson még, hogy nedvesebb legyél, de ennek így semmi értelme.
2011. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki akkor 0% hogy terhes legyél.

Ha fáj,akkor próbáljatok ki másik pózt vagy tartson tovább az előjáték a párod részéről.

2011. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mondanám, hogy 0% a baba esélye. Én is "Houdini" vagyok... :D (Anyuék óvszerrel védekeztek.)

2011. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az óvszerben nincs benne a 100% védelem.
2011. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!