Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anita hastartó pántot használ...

Anita hastartó pántot használ (t) valaki?

Figyelt kérdés
Hogyan válasszak méretet ha már a 30. héten vagyok?A dobozokon a kezdő méretezés van, vagy a jelenlegi?
2011. nov. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon tudtam kitalálni h milyen kellene, a 39. héten vagyok, 174cm és 85 kg, felvettem egy 40-eset, és becsatolva sem szorította olyan nagyon a hasam, ebből gondoltam h akkor 38-as legyen, ha már az a funkciója h leszorítsa a hasam szülés után. sztem kb akkorát vegyél, amekkorát terhesség előtt hordtál.
2011. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 72 kg vagyok és 168.A hasam viszont nagy.Akkor 38-as S-es lenne a jó?A boltban csak rendelésre hozzák sajna.
2011. nov. 30. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
én a mindenkori méretemet választottam vagyis az xl-est és nagyon rugalmas az anyaga tehát a méretedben vedd és szépen fog tartani,nekem ikreim vannak gondolhatod milyen nagy pocim volt hisz két 3,5 kilós babóim lettek és mégis hordtam a 19.héttől a 35. hétig mivel ekkor feküdtem be na ekkor volt a haskörfogatom 121 centi:)nagyon kényelmes vedd meg mert nem fogod megbánni:))
2011. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindenképp veszek, mert ma egész délután csak feküdtem.Akkorát nőtt a hasam hirtelen, hogy nagyon kényelmetlen közlekedni.Kár hogy húzós az ára.
2011. nov. 30. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Áh, találtam újat nagyon jó áro!.Mostmár bizti veszek.Csak pont most fogyott ki készletről:(
2011. nov. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!