Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes segíteni tartani a...

Érdemes segíteni tartani a pocakot valami hastartó pánttal vagy had "essen csak ki" (a laza hasizomzat és méhszalagok miatt)?

Figyelt kérdés

Na ez a kérdés aztán kacifántosnak tűnhet...

Második babánkat várom épp, 26. hétben járok.


Kezdetektől fogva nagyobb a hasam - tudom a lazább hasfal és méhtrató-szalagok miatt.


Az utóbbi hetekben viszont látványosan nagyobb lett.

A doki azt mondta hoyg ez normális, mert nem volt megedzve a hasizmom sem a két gyerek között, és a méhszalagok is még el vannak nyúlva, tehát kvázi kiljebb esik a méhem, kizuhan.Lóg ha úgy tetszik.


Ezt el is fogadtam.


Ha pl hanyatt fekszem tényleg úgy beesik a pocakom,hoyg alig van valamennyi.

Érdemes segíteni a hasamon az izmoknak és a bőrömnek hogy könnyebb legyen tartani a pocakomat?

Valami hastartóval vagy erre alkalmas eszközzel...


2011. okt. 11. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
egy kép esetleg sokat segítene a válaszadásban. Én abból indulok ki ez esetben, hogy nem ajánlják ezeket a hasat tartó dolgokat pl. sérvnél sem (csak nagyon indokolt esetben és azt is rövid ideig) mert épp azzal, hogy "átveszi" a tartást még tovább gyengíti az amúgy is gyenge hasfalat (és minden mást). Ezért szerintem ne használj ilyet, max. ha nagyon messzire mész és ilyenkor megfájdul a hasad vagy hasonló esetek, de csak akkor, ha úgy érzed, hogy szükség van rá. Ha kellene ilyeneket hordanod biztos szólt volna az orvos. Meg az is lehet, hogy a babád neked is olyan, hogy ugrás szerűen nő. Másodikkal én is így voltam, sokáig szinte semmi növekedés, aztán pár nap alatt hatalmasat nőt, megint szünet és megint nőtt. Szóval, ha tovább is aggaszt a dolog, kérdezz rá legközelebb. Mondom én nem feltétlenül hordanám, ahhoz még sok van hátra a szülésig.
2011. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!