Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki! valami jól bevált...

Valaki! valami jól bevált módszer rosszullétek ellen?

Figyelt kérdés
teljesen kicsinál ez a hányás, még az orromon is az jön ki, és teljesen elgyengít, lerombol és még nagyon az elején vagyok még 5 hónapot dolgoznom kell, tudnátok írni valami módszert ami jó ezek ellen a rosszullétek ellen? Előre is nagyon köszönöm!
2011. dec. 1. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon hányós voltam, minden ismert praktika csődöt mondot nálam, pedig mindent kipróbáltam, keksz, pattogatott kukorica, ropi, savlakötők (pl. Rennie), Salvus víz, gyömbéres ital, kóla...

Az egyetlen dolog, ami használt: citromos víz. Igazi citrom levét csavartam bele vízbe, és ezt ittam egész nap, ezzel egész jól kordában tudtam tartani magam.

Én ittam egész szülésig.

Tudom, hogy sokan hülyeségnek tartják, mert félnek, hogy a citrom kimarja a gyomrot, de pont hogy nem!!! Én is bizalmatlan voltam, de a háziorvosom és az asszisztensnő is esküdött rá, így kipróbáltam és milyen jól tettem!

2011. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajna a citromos víz sem jött be :S . Egyébként a szokásosak:

banán, háztartási keksz, ásványvíz, lassan ülni fel, szárított gyömbér -nem ajánlom rendkívül ramaty íze van-, salvus napi egy kávés pohárnyival hidegen, de egyébként állítólag az elevit is csillapítja a reggeli rosszullétet -nah nálam ez sem jött be-.

2011. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hányós voltam a 7-ik hónapig, volt olyan nap mikor reggeltől estig hánytam egyfolytában, a citromos víz nekem is segített vmit de más nem!!!
2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor keveset egyel. De sose legyen ures a hasad, mert csak erosebben hatnak tole a hormonok, amitol rosszabbul leszel. Gyomber a nepi gyogyir ra. Ezen kivul terhes vitamin :). Nekem az volt mindig a nap fenypontja, amikor azt bevettem, mert akkor utana legalabb egy kis ideig nyugi volt. Ezen kivul meg Magneb6
2011. dec. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!