Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki figyelte az ovulációt a...

Aki figyelte az ovulációt a teherbeesésnél, tudja már, milyen nemű lesz a baba? Bevált az "ovu előtt- ovukor/ után" módszer?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hődiagrammot vezettem. Peteérés napján voltunk együtt, így fiúnak kellene lennie...mégis lány lesz:-D
2010. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
peteérés utáni nap hajnalán voltunk együtt, kisfiunk lesz.
2010. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovu előtt voltunk együtt, hogy én lányt szeretnék, néztem a kínai fogantatási naptárt, miszerint lány lesz, néztem a jónás naptárt, a szerint is lány, de januárban megszületett a gyönyörű kisfiam. Innentől kezdve nem számolgatok, tervezgetek.
2010. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nini24 ***** válasza:
Ovu előtt, és aznap is együtt voltunk, és ha minden igaz kislánykát hordok a szívem alatt! :)))
2010. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem két terhességem volt: először fiúnak kellett volna lennie=fiú lett, másodszor lány volt írva mindenhol=ő is fiú lett. :)
2010. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is ovu napján fogant a lányom, minden naptár szerint fiúnak volt írva.
2010. jún. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!