Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet nyomásérzet a...

Terhesen lehet nyomásérzet a végbél környéken?

Figyelt kérdés
Eddig is éreztem feszülést, nyomást, fájdalmat a szeméremtestnél, gátnál, de pár napja a végbelemnél is nyomásérzet van. Ez a méh növekedésétől van, és normális? 25 hetes vagyok.

2011. dec. 1. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen lehet. Nekem is ez a problémám, pedig azt hittem, hogy most megúszom. A 2. terhességemnél a 34. héten észleltem ezeket a tüneteket, a 3. bébinél a 17. héttől, most pedig 24-től. Iszonyú és ez csak fokozódik (legalábbis nálam ez így volt). Pihenj sokat, amennyire csak tudsz, az egy kicsit enyhít a fájdalmon. Feküdni érdemes, az ülés csak rátesz egy lapáttal.


Kitartást kívánok és fájdalmak nélküli boldog babavárást.

Egy szintén 25 hetes kismama

2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is szoktam ezt érezni, sőt a babám rendszeresen a végbél környékére rúg.
2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És valóban ülesnél pont olyan rossz mint járásnál, allásnál. Viszont a fekvés jól esik, este ha ágyba bújok, szép lassan minden kellemeténség, fájdalom megszűnik, és reggel úgy ébredek, h semmim sem fáj. Aztán ahogy telik a nap, egyre rosszabb.
2011. dec. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!