Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma csináltam tesztet ami...

Ma csináltam tesztet ami pozitiv lett. Jövöhéten megyek orvoshoz. Van ilyen barnás folyásom. Az mi lehet? Aggodjak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhesség elején normális is lehet, de ha nem tudsz menni még a héten orvoshoz (ami nagyon jó lenne már csak a barnás folyás miatt is, nehogy vérzés legyen belőle) akkor pihenj és szedj magne b6-ot. A pihenést szigorúan kell venni, azaz kimész enni és wc-re, majd vissza az ágyba. Nem szaladgálni, házimunkát végezni. De mint írtam a legjobb lenne mihamarabb orvoshoz menni. Hívd fel és mond meg hogy barnás a folyásod, vagy menj el az sztkba.
2011. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ügyeletre mennék sürgősen a helyedben! Lehet a hormonális változástól is ilyen folyás, de azért ez nem általános. Sőt! A progeszteronhiánynak is ez a jele, ami az első 12 hétben a vetélések 50%-áért felelős! Erre tudnak kúpot vagy gyógyszert adni. Nekem ez volt, az elejétől barnás folyás, ami egyre erősebb lett, a 6. héten már egyértelmű barna, nem barnás..., és az a babánk sajnos el is ment, mert későn kaptam rá az Utrogestant. A 2. és a 3. terhességemnél már a pozitív teszt napjától szednem kellett a kúpot, és minden rendben. Úgyhogy én dokit javaslok sürgősen!
2011. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ma el is megyek ügyeletre,mert nem szeretnék kockáztatni.köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 2. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veled???Kaptál bogyót? Most hogy vagytok? :) Niki

2011. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!