Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
 221/230 anonim ***** válasza:

Hű, köszönöm szépen!

Én is lesegettem már a D. D. Step csúzókat, árban is jók, meg cukik is :) Csak bolt nincs a közelben, webshopból meg nem nagyon merek rendelni még.


Puszi Nektek, várom a képeket! :)

1.

2013. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/230 anonim ***** válasza:

No vettünk egy 22-es pipőt és egy 23-as szandált is :))

Nem is hittem volna, hogy az "elindul" tényleg azt jelenti, hogy egész nap meg nem áll a gyerek :D :D


Hogy vagytok?


Puszi

1.

2013. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/230 anonim ***** válasza:

Roni és a gulyásleves:

[link]

2013. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/230 anonim ***** válasza:
100%

Hát 1-eske, nagyon büszkék lehettek Ronira, igazán szépséges kislegényke!!


végül DDStep cipit vettetek?

Én is most akarok venni majd a legnagyobbiknak, a középsőnek van, a kicsinek is most vettem. :))

Bár nálunk Bobó még nem jár, csak járássegítővel, és addig maradunk a puhatalpúnál.

[link]


Itt annyira nem látszik a haja, de tényelg nagy van neki! :)

Puszi2

2013. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/230 anonim ***** válasza:

Szió :)


Igen, D. D. Step mindkettő :)

Eltartott egy ideig, mire rávette az eladó Ronit, hogy kinyújtsa a lábujjait a szandiban, de végül sikerült :D

Nagyon kis aranyos boltban voltunk (Bp. Pólus Center), legközelebb is odamegyünk az tuti :)


Gyönyörű kis szösszenet <3 Irtó jóképű pasi lesz! Vagyis már most is az, csak mini :)

Milyen szőke lesz nyáron? :D :D


Terveztek nyaralást? Én nagyon szeretnék menni valami sós víz mellé. Rajongója vagyok Horvátországnak, de nem tudom jó ötlet lenne-e kocsival elindulni. Nem lenne még pöttöm hozzá a Pöttöm?


Puszi :)

1.

2013. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/230 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

hogysmint vagytok? Nálunk Bobó elindult végre, mostmár önállóan jár, és már mondhatom többet van kétlábon, mint négykézláb! :)) Egészen gyorsan belejött a járásba, csak elindulnia volt nehéz- azaz nekünk kivárni! :)))

8foga van!! Elöl felül 4, alul 2, és bal oldalt a két 4. örlőfoga már kibújt. Érdekes, hogy ezeknek a párjai is jobb oldalról hol vannak már? Azoknak még nyomuk sincs!!! :))

Pénteken megyünk 10napra külföldre és a két kicsit itthonhagyjuk anyukámékra.... már tiszta ideg vagyok miattuk. Azaz igazából magam miatt, én hogy fogom bírni nélkülük. :)

Persze középsőm is azért már elég anyás, pl mikor a Bobó született és lebetegedett simán ottvolt anyáéknál vagy 2,5hétig, és nem is emlegetett, de mostmár azért más. Mostmár tudja, hogy hova tartozik, hol az otthona.

Mindegy- azért jó lesz egy kis kikapcsolódás...

TI mentek valamerre a nyáron?

Én még pár napra szeretnék elmenni a Balatonhoz, mert még nem voltunk a fiukkal egyszer sem. :))

Jók legyetek, puszi a kicsiknek!

2

2013. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/230 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szórakozást és gratu a szaladáshoz :)
2013. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/230 anonim ***** válasza:

Helló!


Ketteske, milyen volt a nyaralás? :)

2013. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/230 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

hát nagyon szuper volt!! Iszonyú nehéz volt elbúcsúzni a két kisebbiktől és nélkülük elindulni, de ott már átálltunk kirándulósba - és bár nagyon sokat emlegettük a két kicsit és hiányoztak is- azrét sikerült kikapcsolódni és sokmindent megnézni -Dániából. Nagyon jól éreztük magunkat. :) Hazajönni is igazi felüdülés volt a két kiscsibéhez- nagyon vártak már haza- de nekünk is bőven elég volt ennyi...

Nagyon sokat kirándultunk, és sokmindent sikerült megnézni, amit szerettünk volna. Mi Dániában a félszigeten voltunk, ugyhogy a szigetes rész, meg Koppenháza az kimaradt... majd legközelebb! :) Barátnőmhöz mentünk, mondta, hogy menjünk jövöre is, majd meglátjuk. :)

Bobó közben már tényleg nagyon stabilan megy- és nagy meglepit ajándékozott nekünk a középső is a hazatérésünkre, szobatiszta lett!!! Éppen ideje volt, mert szombat óta stabil, és hétfőn volt a 3. szülinapja! Szóval jól kivárt vele- de mostmár büszkén mondhatom, hogy nagyon ügyesen stabilan szobatiszta lett, alvásnál sem kell neki pelenka. Csak rájött erre is.

Fel vették az oviba tegnap jött a levél- ennek is nagyon örült- már ma ment is volna... :))

Furcsa lesz ősztől 1gyerekkel otthon lenni! :)))

Ti hogy vagytok?

2013. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/230 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jól sikerült és igazán sikerült a kikapcsolódás :)

Isten éltesse a nagyfiút! És nagyon ügyes!!! És persze Bobóka is :)


Mi megvagyunk, szerencsére (lekopogom) a 15 hónapos oltást és a prevenar ismétlőt is gond nélkül megúsztuk :)


Roni tanulgatja a motorozást, illetve most már egész jól megy neki, az első pár napon csak állt a motorral a lábai között, fogta a kormányt és úgy lépegetett :D :D


Én meg beleszerettem egy kis házba itt nem messze, viszont beázik, meg az egyik szoba mintha alulról is vizesedne, úgyhogy eléggé tanácstalan vagyok... Mert az ára (gondolom nem véletlenül) nagyon jó, meg szép helyen is van, a telek is jó (csak kicsit lejt és gondozott a kert), van a közelben patak, rét, tavak :)

Nem tudom...

Mert itt most albiban lakunk, havi 70-et fizetünk rá. Havi 70-ből meg egész tűrhetően tudnánk felújítgatni a házat...


Ötlet? :) Ti mit tennétek? :)


Ja igen, jövő héten megyünk ortopédiára a törpével, mert még sokszor mindig görbe háttal ül, meg picit a bokája is befelé dől.

Na meg terpeszben megy, bár ez gondolom a pelustól is lehet :D


Pusziii

1.

2013. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!