Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I. Női Klinikára genetikai...

I. Női Klinikára genetikai tanácsadásra kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én két hétet vártam, az időpont kérés és a vizsgálat között. De ez biztosan változó.
2009. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hívtam őket de nem vették fel. Tegnap töltöttem a 19. hetet, mire időpontot kapok és elmegyek nem lesz gáz? Kicsit rossz az afp-m, de az uh-n minden rendben volt.
2009. máj. 14. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is rossz lett az afp-m. Én a 17. héten hívtam őket (szerdán ne hívd őket, mert akkor csak beavatkozások vannak és nem bizti h felveszik), a 18. hétre kaptam időpontot. Arra készülj, h az asszisztens nem lesz sem a teló-ban, sem a kórházban kedves, de nem kell vele foglalkozni, a baba a legfontosabb. Inni, enni, olvasnivalót vigyél, mert egy időpontra 7-8 embert hívnak be, az uh. kb 5 perc, a genetikai tanácsadás 5 perc, de mindez 2-3 órába fog telni. Majd írd meg h mit mondtak!
2009. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Na igen, nem volt valami kedves a telefonban... de addig hívogatom őket amíg nem kapok időpontot.


Remélem minden rendben lesz. Majd megírom mi volt.

2009. máj. 14. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen kell és pénteken hívd őket.
2009. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor holnap próbálkozom!
2009. máj. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!