Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kellett menni gentikai...

Akinek kellett menni gentikai tanácsadásra-ott mi is történik? Afp-m alacsony lett.

Figyelt kérdés

ma kaptam meg az eredményt. 0,56...tudom h elavult meg minden de akkor is megijedtem.

kedden megyek 18hetes uh-ra, majd mennem kell a genetikai tanácsadóba. ott mire számitsak? összegzik a vizsgálatokat s elmondják mi a teendő, vagy vizsgálnak is valamit majd?

eddigi eredményeim 12hetes uh, kombinált teszt renben vannak.

aki volt hasonló helyzetben kérem irjon


2011. szept. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én a SOTE 1-en voltam. Hosszú várakozás után hívtak be, sorszám alapján. Felvették az adatokat, kérték a leleteimet. Kaptam egy kártyaszerű kis könyvet és elküldtek UH-ra. Ott szintén hosszú várakozás után 3 perc alatt végeztem, majd vissza a tanácsadóba. Ott külön szobába hívnak be mindenkit és a doki elmondta, hogy semmi ok aggodalomra.

Ne izgulj, a kombi teszt megbízhatóbb, mint ez a vizsgálat. Én a saját magam megnyugtatása miatt mentem el, szántam rá fél napot. Egészséges kisfiam született.

2011. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 0,56 lett az AFP-m, de az integrált tesztem negatív volt. Én a Bajcsyban voltam genetikai tanácsadáson, de egy kicsit haragszom az orvosomra, mert nem volt indokolt, hogy több hétig aggódjak, mivel az integrált tesztem jó lett. Szóval jó pár órát kellett várni, behívtak, ahol egy doktornő nézte meg a leleteimet, és nem is értette, hogy mit keresek itt, mert az AFP ahogy te is írtad, elavult. Ezután még kb. fél órát kellett várnom és rákerültem az UH-ra. Ott mindent rendben találtak, odaadták az UH leletet és eljöhettem. Ennyi. Ne aggódj, minden oké lesz, az AFP tényleg nem számít!
2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 0.60lett az AFP hozzá kell tennem 37 éves vagyok.6hetes Uh minden ok volt kombinált és integrált tesztem is jó lett.Én a Máv Kh voltam genetikán ott csak uh-ot csinált a doktornő.a leleteim és az Uh alapján azt mondta semmi gond a babával.így nem is mentem el magzatvíz vételre.Szóval ne aggódj.Most vagyok 27 hetes terhes és minden ok eddig 4D-UH is minden jó volt.
2011. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 hetes uh akartam írni bocsi
2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm h irtatok, és sikerült is valamelyest megnyugtatnotok, látván h sokan jártak hasonlóan s hála Istennek senkinél nem is lett baj.:)persze teljesen csak holnap fogok megnyugodni, de tényleg köszönöm h irtatok!
2011. szept. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!