Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hajat festetni az első...

Maja86 kérdése:

Lehet hajat festetni az első 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Én kb. 5 hetes terhes vagyok!
2011. dec. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt fogják mondani, hogy persze, hogy lehet. Én viszont azt mondom, hogy nem ajánlott, és én is inkább kibírtam, hogy nem festettem, pedig őszülök. De ha mindenképp festeni akarsz, akkor jól szellőző helyen tedd.
2011. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam írni, mint az első.

Én nem festettem a hajam inkább, kibírtam.

2011. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én fodrász vagyok, és azt szoktam mondani a vendégeimnek, ha babásak, hogy az első trimeszterbe ne fessük a hajukat, max melírozzuk, mert az nem ér a fejbőrükhöz, nem tud felszívódni a fejbőrön keresztűl semmi. Én nem festettem egyáltalán, csak 4 hónaposan szinezősamponnal. Aztán 26 hetesen INOA -val. De már a szülésig többet nem festem semmivel. Még 2 hónap.. Csak kibírom. :)
2011. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem csak a fejbőrrel történő érintkezés a gond, hanem a belélegzett dolgok. (első vagyok)
2011. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

dokim nem javasolta, fodrászom igen, de inkább én is kibirom, pedig őszülök

21 hkm

2011. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Festettem és daueroltattam is 7 hetesen, azóta volt még egy festésem, és szülésig még egyszer be szeretném festetni.

Nincs semmi bajunk.


23 hkm

2011. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én melírozni szoktam, de mivel az első trimeszterben vagyok a fodrászom azt tanácsolta, hogy inkább ne. Viszont a színezőt ajánlotta de a második trimesztertől.
2011. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!