Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éhgyomri cukorvizsgálatnak...

Éhgyomri cukorvizsgálatnak mennyi a normál értéke? És az étkezés utáninak? Ezt étkezés után mennyi idővel csinálják?

Figyelt kérdés
nem a terheléses vizsgálat érdekel, hanem a normál, mikor csak megbökik az újjat.
2008. márc. 25. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1hete voltam és éhgyomorra mentem 7re. Ekkor 4,1 volt a cukrom,utána megittam a cokros vizet ami nem rossz és 2 ora mulva vissza kellett mennem. Ekkor levették a vért és 2 nap mulva visszamentem az eredményért. Csak vizet ihattam,semmi mást.Nagyon éhes volta és már hányingerem volt de kibirtam. 27hetes kismama
2008. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! A 27 hetes kismama vagyok. Az értékem a cukorvizsgálat után:3,3. 3,5-6,1 a jo. Nekem szerintem alacsony de állitolag jo
2008. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt is helye válogatja...Nálunk a cukor mindegy hogy étk előtt v után,de 3.8-5.8ig jó.Alatta és felette is már szólnak...Étkezés után 2 órával csináljak,de olyan is van,akinek leveszik étkezés után 1 órával,és étk után 2 órával is..Bár ha már az 1órási nem jó,akkor már kötekednek....
2008. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!