Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinus cukros kismamák...

Inzulinus cukros kismamák segítségét kérném. Napok óta a cukrom étkezés után 1 órával 5,7-5,9 között mozog. Ez most így jó?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a méhlepény I-II. fokban érett. A nőgyógyászom említette, hogy ha alacsonyabb értékeket fogok mérni és szükséges az inzulin adagot csökkenteni szólnom kell neki mindenképpen. Ez azaz érték, hogy szükséges lesz csökkenteni vagy most lettek jók az értékeim? Reggel, délbe és este is adok.32+1 km
2011. júl. 28. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy jó érték. Normális. Én ugyan nem vagyok cukros, de amikor mérték az étkezés utáni cukrot, az pont 5,8 volt. És arra azt mondták, hogy jó.
2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de a cukrosoknál egy kicsit másképp működik. Nagyon oda kell figyelnünk arra, hogy hogyan csökken vissza, mert abból lehet következtetni a terhességi hormonok termelődésére.
2011. júl. 28. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem csökkenés. És nem alacsony értékek, semmiképp.

Alacsony szerintem a 4 körüli. Ez teljesen átlagos jó cukorérték.

2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az érték egy cukros embernek és egy egészségesnek is teljesen normális!A párom 6 éve inzulinos/sajnos/ elég sok mindent tudok a betegségről/

38hkm

2011. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!