Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma tünet nélkül?

Hematóma tünet nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs semmi féle vérzésem, vagy barnázásom, uh-on egy hematómát találtak a petezsák alatt. Járt már így valaki?

Mi lett a hematómával?


2011. dec. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt hematomam a terhessegem elején.Azt se tudtam,Mi az..semmi,de semmi tünetem nem volt.Pihenni nem nagyon tudtam a nagyfiamtol,de mégis a köv.UH-n már nem volt ott :)
2011. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt a terhesség legelején hematóma a baba mellett. De én észrevettem hogy vmi baj van mert vérezni kezdtem. Másnap a kórházban mondták uh-n hogy hematóma van a baba mellett. Nekem feküdni kellett 4 hétig. Első 2-3 napban vérezgettem, utána már nem. 2 hetente jártam uh-ra ahol nézték mi történik odabent. Egyre kisebb lett, tehát felszívódott. Valószínűleg neked nem kiürülni kezdett mint nekem hanem rögtön felszívódni fog vérzés nélkül. Pihenj amennyit tudsz és fel fog szívódni. Vigyázni kell vele, én betartottam amit kértek az orvosok.
2011. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Igyekszem pihenni, amennyit csak tudok, de van egy 2,5 éves gyermekem, mellette nem könnyű.Nektek mekkora volt a hematóma?Első válaszolótól kérdezném, hogy mennyi idő alatt szívódott fel?

Köszi és minden jót Nektek!

2011. dec. 4. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Szedjél rutascorbint és arnika montana 9ch-t. Nekem nagy volt hónapokig tartott és keményen véreztem. Esélyt sem adtak az orvosok. Most vagyok 26hetes és rendbe jöttem. Sok pihi. Jobbulást!
2011. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pénteken voltam uh-on, már nem látták a hematómát!!! Jó egészséget mindenkinek!
2011. dec. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!