Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek a hematóma...

Van valaki akinek a hematóma nem szívódott fel terhesség alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok. 2hete fekszem kórházba vérzés miatt. Van egy közel 6cm hematómám a petezsák alatt. Sajnos folyamatosan vérzek de a hematómám nem csökken. Nem sok esélyt látnak az orvosok. Utrot,magnéziumot,c vitamint szedek. Volt akinek megmaradt így a babája?
2011. okt. 6. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
16. Hettol vereztem. 2 honap korhaz utan 23 hetes babamat halva szultem meg. Remelem felszivodik neked.
2011. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem valami jó hír! Neked mekkora hematómád volt és hol? Milyen időközönként véreztél?
2011. okt. 6. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. Én még csak 10 hetes vagyok, de hematómám van nekem is. Fekszem és pihenek. Én is kaptam mindenféle magzatvédő készítményt. Nekem azt mondták nyugi ne parázzak mert az még rosszabb. Sok emberrel beszéltem és 90%-ának felszívódott. Volt akinek 5 hét alatt de megmaradt a baba. Fel a fejjel. Én 3 hete fekszem. Remény és esély mindig van.
2011. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. 22x17x9 ez volt a kezdodo meret. Ez nott is, csokkent is. Folyamatosan vereztem, nem is akarhogyan. Szerintem nagyon fiatal terheseknel van ra esely hogy felszivodik. Nyilvan ha elmegy a baba ugyis faj, de 16 hettol meg kell szulni. Az meg fajdalmasabb. De ne gondolkozz ilyeneken.
2011. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja es a lepeny alatt volt
2011. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!