Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Személyes megjelenés kötelező?

Személyes megjelenés kötelező?

Figyelt kérdés

Én is kaptam egy Felicitas ingyenes ajándékcsomagról kupont!Viszont abban nem vagyok biztos,hogy ezt nekem más is beválthatja,vagy csak én?Utazás szempontjából kényelmesebb lenne,ha ezt a barátnőm a sulija melletti boltban beválthatná!Ami 70kmre van tőlünk,de ő mindennap ott van.

Van erre valami lehetőség,vagy kellek hozzá én is személyesen?Valaki hasonló helyzetben?

31 hetes kismami


2009. máj. 14. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem váltotta ki, vitte magával a kiskönyvemet, mert azt kérik hozzá.
2009. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert ez milyen csomag??én 31hetes vagyok de nem kaptam ilyet:(hol kell kérni tanácsadáson??és mit tartalmaz ez a csomag??
2009. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban adták,szülés után, gondolom máshol is. Kitöltöd a papírt és a kiskönyvvel tényleg bárki beválthatja.
2009. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én a védőnőtől kaptam talán a második terhesgondozáson,egy Anyák Lapja újság mellékleteként!Tartalmáról nem sokat tudok,csak annyit említett a védőnő,hogy mindenféle krém neked és a babának,és sok-sok "minta"!Johnson's,Baba,Nivea...stb dolgok amikre szükség lehet/lesz neked és a babának!A harmadik trimeszterben kiváltható,és én bízom benne hogy segítségemre lesz,mert várható,hogy a babám ugyanolyan érzékeny bőrű lesz mint én,és amúgyis első "tudatlan"babás vagyok:)!És nem szeretnék feleslegesen kiadni ezreket olyan krémekért,amit késöbb nem tudunk használni!Szerintem kérdezz rá a Védőnőnél,mert elvileg ezt kötelező adnia!

Boldog babavárást Mindenkinek!

31 hetes Kismama

2009. máj. 14. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bárki kiválthatja a kis könyvel együtt.

NEkem volt bent sok apró dolog, meg egy Aventos cumisüveg is.

2009. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnőm adott egy kis könyvet az első terheslátogatáskor (Felicitas: Várandós mamák tanácsadója), abban van a kupon, amit a terhesség utolsó trimeszterében lehet kiváltani. Nem kell személyesen ottlenned, nekem is a párom fogja kiváltani, viszi a kiskönyvet és kész. Nekem is messze lenne.

Egyébként még van benne egy Pocakkártya, és egy Olvasói válaszkártya, amikkel nyereményjátékon lehet résztvenni.

2009. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyet. De nekem a könyv gerincére az van írva, hogy 2008.ősz-tél. Az még érvényes?
2009. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát őszintén erre nem tudom a választ,nekem 2008 tavasz-nyár van írva!De ha az már nem érvényes a védőnő MIÉRT NEM figyel az ilyesmire?Kicsit mérges lettem...:S
2009. máj. 14. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Érvényes,a kupont nem befolyásolja a kiadvány megjelenésének ideje!Beváltottuk mi is,és nem kérdezősködtek hogy mikori a kiadvány!
2009. máj. 15. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi
2014. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!