Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. jó félidős leszek, mire...

Kb. jó félidős leszek, mire lesz az esküvő. Honnan tudok olcsón szerezni menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
A teszveszen és a vaterán már néztem, de nem volt olyan, ami majd jó lesz a nagy pocimra. Esetleg nektek van eladó?
2008. márc. 25. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok!:-)Én már túl leszek a félidőn, amikor az esküvőnk lesz. Április 26.) Ruhát kölcsönöztem, bár nem volt olcsó, de az a lényeg, hogy fűzős hátút vegyél, azt tudod állítani kényelmesen. Amúgy Romániában, Szlovákiában potom pénzért lehet a ruhákat megvenni. Ha van lehetőséged kimenni, szívesen megkérdezem neked, pontosan melyik városba érdemes menni.Azt hiszem határhoz közel van.

19 hetes kismama

2008. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Gratulálok! Nem írtad, hogy hol laksz? Pesten én két helyet tudok ahol van pocakos menyasszonyiruha. Az egyik a Gólyahír szalon a XVI.ker. Vörösmajor u. 4., a másik a Mammystic kismamaruha üzlet, ahol szintén árulnak és kölcsönözhető is. Esetleg az expressz oldalán böngéssz még, ott is szokott lenni. Szerintem jobban teszed, ha kölcsönzőből szerzed be, mert a nagy nap előtt ott még tudnak rajta igazítani, de he előre megveszed nem biztos hogy beleférsz a nagy napon. Persze ha van a családban varrónő, akkor ez sem jelent gondot. Sok boldogságot, és boldog babavárást.
2008. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

nekem van egy eladó. 46-os méret, hátul fűzős. Én nyíregyházán lakom, ha gondolod írj e-mailt és küldök róla fényképet. meg a többit is megbeszélhetjük. :) elég olcsón adom.

30 hetes kismama

2008. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, az e-mail címem:eddy04@freemail.hu
2008. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

www.teszvesz.hu vagy www.vatera.hu

Itt vannak használt ruhák.De hogyha felmész a

www.christinamode.hu-ra és felkeresed az üzletet ott a rövid ruha 9000ft a hosszú meg 11000ft.Barátnőm is ott vette a rövidet most megy férjhez a 6.hónapban.Amúgy gratula a babóhoz:D

2008. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

újra én elartam bocsi:

www.christinamoda.hu

2008. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sztem varras egyet. Nekünk most volt 2hete az esküvőnk akkor voltam 31 hetes terhes. Gyönyörű szép ruhát varrt a varrónőm mindenki el volt képedve milyen szép. Anyaggal együtt 25.000 ft volt ami elég jó ár, sőt, ha ugy nézed hogy egy kölcsönzés kb 100.000ft és rajtad van 1-2 órát. Ha csináétatod az nagyon egyedi és nekem 2hét alatt elkészült, de csak azért tartott eddig mert a gyorsan növekvő pocim miatt folyamatossan formálni kellett a felső részét. 3részes lett(szoknya-felső-blézer) és ebből a szoknya és a blézer terhesség után is hordható lesz alkalmakkor mert könnyen átalakítható. Ha érdekel küld egy e-mailt nekem katuska7@freemail.hu és küldök róla képet. Ha pedig tetszik te is a kép alapján tudsz varratni!

2008. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 25. 18:25
 9/10 anonim válasza:
100%
Érdemes szétnézni a www.ebay.com-on, hihetetlen olcsón, méretre szabva, nincs átverés benne.
2008. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sok sikert
2021. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!