Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak polgári esküvő lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak polgári esküvő lesz, tényleg "ciki" az igazi menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Most olvastam ezt az egyik hozzászólásban, kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. febr. 15. 08:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor túlzás, ha 2 tanús polgári esküvő van. Ha van násznép, akkor nem. A templomi felhajtás nem kötelező.
2011. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Na az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Miért lenne ciki? Hány olyan nő van, aki szeretne rendes menyasszonyi ruhát, de valamiért nem akar, vagy nem lehet templomi esküvője, pl. mert nem vallásosak, vagy a férjnek már volt előtte egy házassága, vagy mert csak az egyikük nem vallásos, vagy más a vallásuk (mármint az egyikük nem keresztény), stb. Na és? Akkor most csak ezért ne is legyen neki szép, igazi menyasszonyi ruhája? Ha nekem nem lehetne egyházi esküvőm, akkor is minden további nélkül a nekem legjobban tetsző menyasszonyi ruhában esküdnék.

Ott szokás egyszerűbb polgári esküvőt tartani, ahol ezt utána templomi is követi. Mert akkor a templomi a nagyobb szabású, ott van az összes vendég jelen, stb., a polgári meg inkább egy hivatalos aktus. De akinek csak az az egy van, az nyilván azt kívánja széppé, emlékezetessé tenni, a saját ízlésének megfelelően.

2011. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Már miért lenne ciki?


A nem vallásos lányok is szeretnének igazi menyasszonyok lenni! Miért lenne csak a hívők kiváltsága az "igazi" menyasszonyi ruha? Szerintem a polgári esküvőre is minden menyasszony azt vesz fel amit éppen szeretne.

2011. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 15 fős, csak polgári esküvő volt, és volt menyasszonyi ruhám. Nem valami fullos, habos-babos, de mégiscsak menyasszonyi ruha. Apukám kedvéért vettem, ha a nagy lakodalom mellett még erről is lemondtam volna, biztos kitagad. :)
2011. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki. Különben ezen az oldalon egy csomó sületlenséget írnak, nem szabad elfogadni mindent válogatás nélkül :)
2011. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


Egyébként is a ciki az, amit TE annak érzel. Más esetben maximum másokat megbotránkoztató lehet, ám az MVP. (Más Valaki Problémája.) :)

2011. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg polgári esküvő volt CSAK(!!!)ahol rendesen fehérben álltak oltárhoz...

Keress rá google-ban, hogy megnyugodj... nagyon sok kép van...


Egyszerűen csak a templomi maradt ki, de minden más ugyanúgy meg volt....


ÉS tényleg, az az egy nap a te napod! Ne foglalkozz senkivel, az a Te napod, meg a párodé persze :)

<3

2011. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Na, én is belefutottam abba a válaszba. Szerintem a válaszoló csak mélyen benyalt a kérdezőnek, mert a menyasszonyi ruha helyett választott cucc mindenre való, csak polgári esküvőre menyasszonynak nem.
2011. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki.Tesomnak is olyan volt és teljesen jo volt,szerintem még örülnek is a vendégek hogy nem kell két helyre menni.Nekem sem lesz templomi ez egyszer tuti.Amúgy tesoméknál utána volt egy vacsi és zenekar is,szóval teljesen ugy zajlott le a templomin kivül,mint a rendes.
2011. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
én írtam azt a választ. én úgy értelmeztem, hogy nem lesz semmiféle lagzi, nem lesznek vendégek, csak elmennek ketten és két tanúval a hivatalba. akkor sztem siki. se fotós, se vendégek, semmi. akkor hogy néz az ki, hogy bevonulsz teljes harci díszben a polgármesteri hivatalba 3 emberrel az oldaladon? nekem is csak polgári lesz jövőre, de kinti esküvő lesz, el lesz hívva az anyakönyvveezető, és lesz esküvői ruhám, de nem csak 2 tanúval. bocsi, ha félreérthető voltam. nem akartam senkit megbántani
2011. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!