Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az esküvő helyszínére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az esküvő helyszínére lovas kocsival mennénk, nem koszolódna össze a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Nem faluban lesz egyébként. Csak onnan jött az ötlet, hogy sok fényképet láttam ilyenről, illetve hogy lovon ült a menyasszony. De nem lesz koszos a menyasszonyi ruha?
2010. ápr. 8. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem te vagy a ló, akor nem lesz koszos.
2010. ápr. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Lóháton elég komikus lehet egy menyasszony.Gondolom nem valamilyen parasztszekérre gondoltál.Ha rendes lovaskocsi,akkor abban nem lesz koszos a menyasszonyi ruha sem.Régen konflisban vagy un.csézában mentek az esküvőre,amikor még nem volt autó.Szépen fel lehet díszíteni ugyan,de ha az ifjú pár lovaskocsin megy,akkor a násznép sem mehet autóval,mert az szintén furcsa lenne.Vagyis nem elég egy lovas kocsi.
2010. ápr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
72% Behaltam a beírásodtól.Ha lovon ült a mennyasszony, akkor a vőlegény, meg hol volt addig, elbújt a rekettyésbe?:)
2010. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért ne mehetnének lóháton, női nyeregről még nem hallottatok.

Amúgy igen ma is sokan mennek lovas hintóval, bár régen faluban gyalog mentek a kikérések helyszíne, a templom és a lakodalom helyszíne között, végigvonult a násznép a falun.

2010. ápr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi hintóval mentünk az esküvőre. A férjem és a koszorúslányok az egyikben, az öcséim és én pedig a másikban ültünk.

Nagyon szép volt az egész menet, és nem lett a ruhám piszkos, mivel a hintó igényes és tiszta volt.


Hidd el, nem fogod megbánni, ha ezt választod.

2010. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM, MEGNYUGTATTATOK. :)


Ja, aki "behalt" a kérdésen... hát nem láttál még olyan fényképet, ahol a menyasszony a lovon ül, a vőlegény meg a ló mellett ál (esetleg vezeti a lovat)?


Én nem ilyent akarok, hanem lovaskocsit/hintót. Ha nem túl drága. Egyelőre csak elméletben vetettem fel a kérdést. :)

2010. ápr. 23. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltuk ki, hogy mindketten a lovaskocsin vagy esetleg hintón mennénk.
2010. ápr. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!