Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most beteg a babám? A...

Akkor most beteg a babám? A délután felhívott az orvosom, és közölte, hogy további vizsgálatok szükségesek az AFP eredményem miatt!

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, mire azt mondta, a leltre azt írták, hogy negatív, de őt még is felhívták ezzel, hogy további vizsgálatok szükségesek. Nagyon el vagyok kenődve, hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2009. máj. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nagylevegő, és nyugi.

Ez a vizsgálat icipicit elavult. Nem mindig jó az eredménye.

Nem tudom hány éves vagy, ha 30felett vagy 20alatt akkor lehet még pontatlanabb az eredmény, és ezért küldenek tovább, genetikára, biztos ami alapon.

Ez még semmit sem jelent! Akkor érsz rá elkeseredni, ha tényleg baj van. Azt szeretnék kizárni.

Nyugi:)

2009. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

30 éves múltam, és persze én is tudom hogy nem szabad idegeskedni, de azért mégis...

2009. máj. 14. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Előszőr is ne aggódj.Nekem alacsony lett és közölték hogy lehet hogy Down koros a babám!NA én ebbe nem nyugottam bele és megcsináltattam megint és kiszámolták nekem pontosan és semmi baja nincs amit a genetikai Uh is bebizonyitott.Szóval ne ijedj meg és én szurkolok neked.Egészséges babavárást!!
2009. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez még semmit nem jelent. Nekem nagyon alacsony lett az afp-m, ezért mentünk genetikai tanácsadásra,ahol az ultrahangon nem találtak rendellenességet, mégis javasolták az amniocentézist, annyira nagy lett a down-szindróma kockázata.A magzatvízből viszont kiderült, hogy nincs kromoszómarendellenessége a babánknak!

Minden jót kívánok Nektek !

35 hetes kismama

2009. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén örülök nektek, hogy egészséges lett a babátok, remélem én is hasonlóképpen járok, hétfőre hívott be a dokim!
2009. máj. 14. 19:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és utána való héten hétfőn, vagyis 25-én megyek a genetikai uh-ra, persze azért bízom benne, hogy minden, ok, de azért aggaszt a dolog!
2009. máj. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!