Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 4. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik,en szerintem emelett fogok donteni :D
2011. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket nézek mert messze laknak a szüleim és még csak a kislányom volt nem okozott túl nagy gondot,hogy az egész csomagtartót elfoglalta egy darab babakocsi a pakkokat meg a hátsó ülésre raktuk...tavasszal jön a kistesó így már nem mind1 mekkora hely van az autóba mert a vázat kicsire össze lehet csukni aztán a hordozót amibe meg majd amúgy is utazik csak rápattintjuk.
2011. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is travel systeme vettunk bar meg vart magara mg egy honapunk hta van.

Mi nagyon meg agyunk elegedve vele, markaja Hauch tavel system es zold szurke.

Ugyanigy hordozo es mozeskosr is jart hozza.

Mi angliaban vettuk ittvelunk , 45 ezer forintert ujjonnal.

2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 H.Orsolya ***** válasza:

Szia. Ha ez a Raf pool Fenix, akkor nekem is ez volt az egyik befutó. ( de aztán nem ezt vettük, mert a városba és a környéken sehol nem találtam)engem mindenki leakart róla beszélni itt az oldalon, mert hogy nehéz, meg nagyon-nagy. De én úgy voltam vele, hogy nem az a lényeg, hogy nekem kényelmes legyen, hanem a babának. Ami még fontos: mivel ennek felfújható kereke van ( és erről is olvastam rosszat és jót egyszerre) mielőtt elkezdenétek használni, vigyétek el a kerekeit egy biciklis boltba és tetessetek bele valamilyen defekt gátlót, amit a biciklikbe is szoktak. ( mi is megyünk a közeljövőbe :) )és azért egy pumpa nem árt ha lesz nálad. Mi már megvettünk egy hasonló méretekkel rendelkező babakocsit, de sajnos még én is csak azt tudom megosztani veled ami következtetéseket levontam a véleményekből, mert még mi se használtuk, csak benn áll a szobába. Mondjuk összecsukva foglal helyet rendesen, szerintem mindent meg lehet oldani :) Csak hajrá, nem könnyű ez a babakocsi vásárlás.

Boldog babavárást.

30hkm

2011. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 H.Orsolya ***** válasza:

Mi ezt vettük meg és mivel hasonló, ezért talán segítenek a nekem nekem írt vélemények.

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Remélem segít :)

2011. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H.Orsolya ***** válasza:

Bocs, kicsit szétszórt vagyok ma :)

Én kikértem a védőnő véleményét is ( akinek mellesleg 3 gyereke is van).

Ő azt mondta: mivel nálunk téli baba lesz, legyen nagy a mózeskosár része,

nagy kerekei legyenek, mert azt könnyebb tolni, hóba, latyakba, meg a macskakövön,

jó rugózása legyen,

állítható tolókar, a mama kényelmére :)

lábzsák, esővédő fontos

2011. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a mindenkinek segítséget! Tényleg nagyon nehéz a választás, főleg, hogy tapasztalat babaügyben még nincs. :) Nálunk is téli baba lesz, de szerencsére nem kell majd rossz utakon tologatni. Eddig a típusát sem tudtam pontosan, de így már legalább tudok itt nálunk nézelődni.
2011. dec. 4. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi bergont vettünk annó, hasonló nagyon mint ez.

Negatívumai: a nagy kerék ellenére minden kis gödörben elakadt, nehéz volt (pár lépcsőfokot is kellett emelnem), egy kisebb boltba (kisebb spar/cba... nem fértem el vele rendesen, kényelmesen, összecsukva is alig fért be a kocsiba.

Előny, jól téliesíthető, a hugica ebben alszik kint nappal (9 hós)-bár már kertes házban vagyunk.

Így mi vettünk egy kisebb babakocsit is annó, amivel könnyebb volt mozogni.

2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!