Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál,5 hetes...

Ma voltam orvosnál,5 hetes múltam. Már látta a petezsákot. De mikor rákérdeztem, mikor kell mennem legközelebb, azt mondta, csak 11-12 hetesen. Jó ez így? Még nem is hallottuk a szívhangot.

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

én 4hetesen voltam, 10nap után kellett visszamennem, akkor már szívhang is volt, és utána a 12.heti u.h.

közben már kiskönyvet is kaptam.

nem próbálsz ki egy másik dokit?

22hetes kismama, boldog babavárást

2008. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el egy másik orvoshoz 1-2 hét múlva.
2008. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én is 5 hetesen voltam, szintén petezsák és 7 hetesen kell visszamennem az lesz jövőhéten, szerintem se várj 12 hétig. Gondnak biztos nem gond de neked is megnyúgvás ha mondjuk 7-8 hetesen tudod hogy van szívhang.
2008. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem két hét múlva vissza kellett volna rendelnie. Vérvételre elküldött? A védőnöt is fel kell keresni a 12. hétig.
2008. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanigy volt!!! Én is aggódtam ezért most múltam 7 hetes és megyek újból ultrahangra! Legalább két hetet várjál és utána menjél el megint!Ez a legnehezebb kivárni mert addig sem tudod hogy mi a helyzet..minden rendben van-e?! Pihenj sokat!! Én minden hétre tettem valami feladatot...Következö héten menj el a védönöhöz és ö majd megnyugtatt! Sok sikert!!!
2008. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! biztos vissza fogok menni, már csak azért is, h tudjam, minden rendben van.
2008. márc. 25. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam, ma kell visszamennem és most vagyok a 11 hétben. Én is ideges voltam, hogy miért nem hívott vissza hamarabb, de a védőnő azt mondta, hogy ha a petezsákon nem látott semmi rendelleneset, akkor semmi gond. Szólt volna, ha baj van. Nagy nehezen kivártam a mai napot, és elhatároztam, hogy mindent megkérdezek, amit akarok, mert először úgy meg voltam illetődve, hogy szó szerint köpni-nyelni nem tudtam. De ha gondolod, menj el másik orvoshoz.

Gratulálok, boldog babavárást.

2008. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes voltam amikor elsőnek mentem most 7 hetes vagyok és 9 hetes leszek amikor legközelebb mennem kell a dokihoz.Voltam a védőnőknél meg a szükséges szűréseken,ha nincs semmi bajod szerintem ne izgulj járd végig a szűréseket te is.(Ha valami baj lenne az te is észrevennéd.)Boldog babavárást!
2008. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!