Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, Utroges...

6 hetes terhes vagyok, Utrogestan hüvelykúpot kaptam az előző 2 missed ab miatt. Okozhat-e kellemetlen tüneteket a hüvelyben? Gyulladást stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:38
 1/5 judavi ***** válasza:
nekem nem okozott semmit. de mindig legyen nálad tisztasági betét :)
2011. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! és Neked használt a progezsteron? Medig szedted és hogyan hagytad abba? fokozatosan vagy egyik napról a másikra???
2011. dec. 4. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi kellemetlen van benne,hogy hát jön az kifelé is.Kislányomnál 2*3 volt az adagom és azért az utolsó darabot már nem volt élmény benyomni....fokozatosan kellet volna csökkenteni az adagot a 12. hétig,hát nekem úgy kiment a fejemből így hirtelen leállás lett,de azt mondta a doki,hogy már mind1 nem kellene így se problémának lenni (2,5 éves múlt a kislányom)

Most az 5. héttől szájon át szedhetőset kaptam 2*2-es adagolásba amit fokozatosan is kezdtem szedni és fokozatosan is hagytam abba 4 napja. Nekem is volt vetélésem majd a kislányomnál 2szer is véreztem az elején először csak pár pötty (6. héten) majd egy hétig pecsételgettem (8. és 9. hét között).A jelenlegi terhességemnél csak egy pillanatnyi vérzés volt ami a pecsételésnél nagyobb mennyiségű és ezért is mentem az általam elképzelt 6. hét helyett 5 hetesen dokihoz.Mivel már túl vagyunk a 12. héten és attól a legelső problémától eltekintve semmi baj nem jelentkezett így már nyugodtabb vagyok.

2011. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is annyi kellemetlenséget okozott csak, hogy kifolyt egy része.

Nekem az 5. héttől 3*3, majd a 7. hét után 3*2 volt az adag, a 12. hét után fokozatosan, 2 hét alatt hagytam abba. A kislányom tegnap volt 7 hónapos.

2011. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 judavi ***** válasza:
én a 6. héttől használtam 2x2t. egyszerre felírt a doki 6 hétre valót. egyszer csak elfogyott, nem csökkentve hagytam abba.
2011. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!