Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+2 hetes terhes vagyok, és...

8+2 hetes terhes vagyok, és semmi tünetem nincsen. Ez normális? Nagyon ritkán feszül a mellem kicsit, de nincs gyakori pisilés, hányinger, fáradtság.

Figyelt kérdés
Csak azért aggódom, mert már volt vetélésem, és félek, hogy a semmi tünet azt jelenti, hogy már nem él a magzat.
2011. dec. 5. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen szerencsések, minden terhesség más, és az, hogy most nincs semmi tüneted, nem jelenti azt hogy nem is lesz. Tehát, normális.

8. héten kell menni dokihoz, hogy nézze meg, hogy van-e szívhang.

Ha nagyon zavar, véleményem szerint vagy megint menj el a dokihoz (ha már voltál), hogy nézze meg, és nyugtasson meg, hogy minden oké, vagy pár ezer forintért már lehet máshol is ultrahangot csináltatni. Ha ez kell a nyugalmadhoz, ne szégyelld.

Igazából a mellfeszülés tünetnek számít.

Minden jót kívánok Neked és Nektek! : )

12+1 hkm

2011. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már 16 hetes vagyok, de ez idő alatt az égvilágon semmilyen tünetem nem volt még eddig (derékfájáson kívül). én is aggódtam miatt, de nem lett semmi baj :) Nálad sem lesz.
2011. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 10.héten kezdődtek a tünetek-rosszullét.A 16.hétig megszenvedtem de rendesen.
2011. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nincsen tüneted! Nekem is volt egy vetélésem és engem is nagyon megijesztett, hogy ennél a terhességnél semmi tünetem se volt EGY IDEIG! Utána jött 2 hét rosszullét, majd most újra, hogy már magasan van a méhem és nyomja a gyomorszájam!

Boldog babavárást!

2011. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első terhességemnél kicsi cicifeszülésen kívül nem volt semmi tünetem. El sem hittem, hogy babás vagyok, állandóan UH-ra rohangáltam. Akkor nyugodtam meg, amikor elkezdtem érezni a mozgását. :))

Most várom a második babát és a 9-ik hétig nem volt semmi tünetem megint. De azóta 2 hete émelygek. Hidd el sokkal jobb ha nincs tüneted, remélem nekem is hamarosan elmúlik.

2011. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 9+2 hetes terhes vagyok, de semmi bajom nincs, csak a cicim fájdogál de az sem mindig. Nekem mindenki azt mondja örüljek neki és hogy szerencsés vagyok. A héten megyek vissza az orvosomhoz, már nagyon várom :)
2011. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy megnyugtattatok!
2011. dec. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!