Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a méhszáj állapota...

Manócskaah kérdése:

Milyen a méhszáj állapota menstruáció elötti napokban és milyen kora terhesség esetén?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


A link alatt van az elmélet, a gyakorlat pedig az, hogy kellő tapasztalat nélkül nem olyan könnyű megítélni.

2011. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi,de lehet hülye vagyok,de én ebből nem jöttem rá semmire,csak h ovukor milyen a méhszáj.


Leírná valaki pontosabban hogy menstruáció elött ha mondjuk teherbe estem milyennek kellene lenni és milyennek akkor ha nem este teherbe? köszönöm:)

2011. dec. 5. 19:51
 3/10 A kérdező kommentje:

itt a görbém is ha valaki tudja értelmezni megköszönném


[link]

2011. dec. 5. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagyok jól informált, mert sose néztem a méhszájam, de úgy tudom, hogy menstruáció esetén lenn van és kissé nyitva, terhességnél fenn van, és zárt. De hogy menstruáció előtt mennyivel jön le a méhszáj, azt nem tudom.

A görbéd viszont szerintem szép, és az újabb emelkedésből ítélve lehet, hogy baba lesz. Szorítok!

2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem fent van és zárt,és igen én is meglepődtem hogy a 24.napon emelkedett a hőm,28naposak a ciklusaim,és ma reggelre egy kb 5forintos nagyságú tejeskávészínű folt lett a bugyimon,és iszonyat hányingerem is van,tehát reménykedem,köszönöm:)
2011. dec. 6. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
A hányinger azért kicsit korai, de a folt, és a hő újabb megemelkedése beágyazódásra enged következtetni. Azért még ne éld teljesen bele magad, de szerintem baba van. Nemsokára kiderül. Majd írd meg.
2011. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Próbálom nem bele élni magam,de nehéz:) anyira szeretnék kisbabát:)

Egyébként van vizes folyásom,és péntekre nem várom,szerintetek a vizes folyás tuti mensit jelzi?

2011. dec. 6. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veled? Baba volt?
2012. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem volt baba. Márciusban viszont összejött,már 13hetes kismami vagyok:)
2012. jún. 20. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!