Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori terhesség...

Mennyire gyakori terhesség alatt a menstruáció?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha lényegesen hamarabb jön meg valakinek és másabb és rövidebb ideig tart, akkor még van esély a babára?
2011. ápr. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély, van aki végig menstruál.

Az unokahúgommal pl végig menstruált az anyja.

2011. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy lényegesen hamarabb ciklus közben jelentkező vérzést nem nevezném feltétlen menstruációnak. lehet ciklus közben vérezgetni peteérés tájékán vagy beágyazódás esetén is. Ha ez az oka vérezgetésnek akkor az nem tekinthető kórosnak. De lehet vérezgetni hormonális gubanc miatt, vagy akár vérezhet egy méhszáj seb is. Lehet egy ilyen jellegű vérzés hátterébe akár terhesség is, de azon kívül számtalan más ok is.
2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lényegesen hamarabb alatt egy hetet értettem. peteérést követő 10. napon vagyis beágyazódás ideje lenne, de ez nem csak egy kis barnázás és egy két csepp vér, hanem több, de másabb mint eddig a menstruáció.
2011. ápr. 23. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én anyum mesélte, hogy ő az első hónapokban menstruált, mikor velem volt várandós.
2011. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!