Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tortenik velem? Bov lent

Mi a tortenik velem? Bov lent

Figyelt kérdés
Ugy erzem h megorulok,34hetes terhes vagyok,alig varom h megszulessen a kisfiam,de allandoan vegyes erzesek zajlanak a fejemben.Rettegek,h betegen fog szuletni,h szoros lesz,vagy csunya,vagy mittudomen, mi a fene van velem?Miert nem tudom kielvezni a terhessegem utolso honapjat????Utalom magamat e miatt,alig varom mar h lassam ,h minden rendben van vele.Vigyaztam vegig a terhesseg alatt,vitamint rendesen szedek,amit a doki felirt,voltam 4d ultraqhangon,azt mondtak jol fejlodik a baba,akkor miert kell allandoan ijen rosz dolgok keringjenek az agyamban???gyulolom magam e miatt:(((( Nem tudom mit tehetnek,h csak pozitiv gondolatok jarjanak az agyamban.:((Miert lehet ez?
2011. dec. 6. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Pánikbetegségnek hívják, ami neked van és ezzel pszichológushoz kell menni, mert nemcsak a te, de a baba és lassan az egész család életét is megnyomorítja majd.
2011. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Panikbetegseg???es hogyan lehet azt kezelni?
2011. dec. 6. 09:16
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Minél előbb el kell menni a pszichológushoz (nem kell feltétlenül magn, elég az állami is) és ő segít. Mindenképp szülés előtt már kéne egy két beszélgetés, ami megnyugtat téged is és a szülés után meg már ismerőshöz mehetnél vissza.

A pénikbetegséget te magad tudod kezelni egy jó irányító személy mellett. (tapasztalat)

2011. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan!!! nem rögtön a legrosszabbra kellene gondolni...

Egyszerűen csak annyi történik Veled, hogy egy érzelmi hullámvasúton ülsz. A hormonok miatt van. Gondolom az első kisbabád. Persze, hogy gyötörnek mindenféle gondolatok. Az egész számodra nagyon ismeretlen még, de nyugi meg fog változni.

Hogy mit tehetsz? próbálj bízni magadban és a kicsikédben :) Minden rendben lesz, hidd el. keress minden nap valami apróságot, aminek örülni lehet. Ma például gyönyörűen süt a nap (legalábbis itt nálunk) Sétálj egy nagyot, ha van kedved. ha pedig ahhoz van kedved, kucorodj egy takaró alá egy bögre forrócsokival és nézz meg valami nyálas szerelmes filmet.


A világ legszebb dolga történik Veled, Édesanya leszel néhány héten belül!


Aztán majd, ha erre a kérdésre visszagondolsz néhány hónap múlva, csak nevetni fogsz az egészen.

2011. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Na, azért ne jelentsük már ki ennyire biztosra, hogy ez pánikbetegség, ez azért most elég durva volt!

De, egy pszichológus nagyon sokat tud segíteni, ha jó pszichológus, ezzel is vigyázni kell, kihez mész.

Ne utáld magad, én még az elején vagyok, de valójában 1-2 napja érzem csak, hogy minden rendben lesz, addig én is eléggé paráztam, folyamatosan azt képzeltem, ha elmegyek pisilni, akkor véres lesz, begörcsölök, és elvetélek.

Úgy gondolom, hogy ami nálad kijött, az a gondoskodó, szerető anya, nem pedig valami betegség. Ha meg fog születni, akkor úgyis le fogja kötni minden figyelmed, addig pedig, ha eszedbe jutna megint valami ronda gondolat, akkor azonnal cseréld le arra, amit mondtak az ultrahangon.

Minden jót!

12+2 hkm

2011. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,ugye azert mert ijen gondolataim vannak,attol meg egeszseges lesz a kisbabam??Mindig probalom elgondolni,h kis tiszta bore lesz,szep kis rozsaszin,mosolygos baba,laig varom mar h megszulessen:)))
2011. dec. 6. 09:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak a hormonok, lesz ez még rosszabb is, ha megszültél még dilis is leszel, én is tiszta dilibogyó voltam. :-)
2011. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ettol dilisebb?uh Mi johet meg....
2011. dec. 6. 09:46
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, dilisebb és érzékenyebb. De túl leszel rajta. Ne nézz híradót és ne olvass tragikus híreket. Nézegess babás klipeket, videókat,képeket, legyél sokat a baba szobájába,sétálj, takaríts, olvass, aludj, nézz filmeket,ez a 6 hét hamar el fog telni. Most 4 hónapos a fiam, szerintem már nem vagyok olyan dilis, bár lehet párom erről mást mondana.. :-)
2011. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem lesz sima bőrű,rózsaszín, szőrtelen...de te és a rokonok akkor is a világ legszebb babájának fogjátok látni!
2011. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!