Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velem?

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk baratomal,belem elvezet.Csinaltam tesztet az negativ lett meg is jott de csak rozsaszines nyalkas volt.
2011. nov. 8. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi meg,mély levegő!

1: Lehet,hogy fel vagy fázva,azért ilyen!

2: Ha nem jön meg rendesen,pár nap múlva irány a doki!

3: A teszt se mutatja ki mindig elsőre a terhességet,mivel 2 hét után érdemes tesztelni!

Sok mindentől lehet,és legközelebb VÉDEKEZZETEK!

2011. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
azért, mert nem vagytok képesek védekezni. aki védekezik, azzal nem "történik" ilyen. amúgy első jól írja, 2 hét után mutat biztosat a teszt.
2011. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

napietus:

aki védekezik, azzal is történhet ilyen... nincs 100% védekezési forma, bármelyik nő aki szexuális életet él teherbe eshet, csak aki védekezik, annak kisebb rá az esélye

sok olyan kérdést olvastam, ahol pl kiszakadt a gumi, és hiába vett be eseményutánit, terhes lett, de olyan is volt, aki úgy lett terhes, hogy semmi gondot nem észlelt a gumival

sőt, a tabletta teljesen szabályos szedése mellett is lettek terhesek

épp a múltkor írt egy csaj, hogy teljesen elhűlt, amikor az orvos közölte vele, hogy annak ellenére, hogy rendesen beszedte a tablettát, nem hányt, hasmenése se volt, meg semmi, lehet terhes

pedig ennek egy köztudott ténynek kéne lennie... nincs 100%-os védekezés, semmi, csak az önmegtartóztatás

2011. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
najó, de arra azt mondom, hogy mindent megtetett, hogy elkerülje. a kérdező viszont smmit nem tett, miért csodálkozik???
2011. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

napietus:


Te mindig olyan okos vagy. És mi van ha tablettát szed, de aggódik? Egy szót sem ejtett arról hogy védekeztek e, vagy sem.

2011. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
ha tablettát szedne, akkor leírta volna. egyébként nem én vagyok okos, hanem egyesek nagyon buták. és akkor "történik" vele, mintha ő ott sem lett volna, semmi köze nem lenne az eseménykhez, azok csak úgy történnének, rajta kívülálló okok miatt.
2011. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!