Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki tartós táppénzen...

Ha valaki tartós táppénzen van mert terhes akkor át válallják a bankok a hitelemet ha kötöttem rá bíztosítást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vállalják át. Ha munkanélkülin vagy akkor igen. Én is ugyanígy jártam, azt hittem átvállalják, de nem. Ez 2 éve volt. Most megint várandós vagyok, most sem vállalják át.
2011. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan biztosítás ami tartós táppénz esetén is fizet, bár elég körülményesek.

Mivel hiába vagy táppénzen neked kell befizetni a kölcsönt és majd utólag utalják az összeget neked.

Amennyiben nem fizeted be, akkor pedig rossz adósnak titulálnak, és nem fizetnek...

Nemrég volt "szerencsém" megtapasztalni hogy is működik...

2011. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos terhesség miatti táppénz esetén nem fizet a biztosító, csak, ha "tényleg beteg" vagy. Ami szemétség, mert ha valaki tényleg veszélyeztetett, vagy kórházban van, annak igenis, hogy kéne. Aki csak kiiratja magát, mert már nem tud ugyanúgy dolgozni ott talán jogos.
2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!