Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkáltatóm 1hónapra bejelen...

A munkáltatóm 1hónapra bejelentett maximumra. Ez számit a gyesnél?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gyesnél nem számít, mert az fix összeg.Max gyednél, de ott sem fog, mert csak egy hónap.
2009. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy maximum? Bruttó mennyire? És mikor jelentett be? Hány hetes terhes vagy? És miért jelentett be? Ez nem szokványos egy munkáltatótól! Ha ezekre válaszolsz megmondom, kaphatsz-e GYED-et, mert GYES-t kapsz alanyi jogon.
2009. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet csinálni pedig. Akkor van értelme, ha előtte legalább egy hónapig nem voltál bejelentve, de a fél éved megvan a 2 év alatt. Ilyenkor a max. gyedet kapod.
2009. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De akkor szülésig be kell legyen jelentve a magas összeggel, vagy szülés előtt 1 hónappal legyen bejelentve, csak az meg rizikós, mert mi van, ha előbb jön a baba.
2009. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen. Nekem az ismerősömet a 7. hónapban jelentették így be.
2009. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 6. hónaptól voltam bejelentve és 170 ezerbe került a szívesség. Megérte, mert megkaptam a maximumot.
2009. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!