Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc - Batóház - 4D UH,...

Miskolc - Batóház - 4D UH, babamozi? Vélemények?

Figyelt kérdés
volt már valaki, mik a tapasztalatok?
2011. dec. 8. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Arany Corvinban voltam, és az nagyon jó, szóval azt ajánlom neked is :)
2011. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper Biri Zsuzsa szonográfussal. Minőségi szolgáltatás nagy szakmai tapasztalattal, és óriási hivatástudattal. Ha a magyar egészségügyben több ilyen ember dolgozna, akkor nem itt tartanánk, ahol tartunk.
2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint én is az Aranykorvinra gondoltam. (utolsó)
2011. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az a gondom, hogy aznap mikor tudnék menni, Biri Zsuzsához már nincs időpont :(

az első babóval is nála voltunk...

2011. dec. 8. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nála voltam :) (1.válaszoló)
2011. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Fehér Pálnénál voltam már 2x is. Sőt még annak idején a Megyei kórházban is voltam nála uh-n amikor az elsőt vártam de akkor SZTK alapon. Most véletlenül kerültem hozzá és ismerős volt az arca aztán kiderült, hogy a lányomat is többször nézte a kórházban uh-n. Én csak jót tudok róla mondani, türelmes, kedves, aranyos hölgy aki nagyon érti a szakmáját hisz már nem ma kezdte (olyan 55-60 éves lehet), mindent megnéz alaposan és közben mindent magyaráz, nem kell kérdezni semmit. Ha hozzá van időpontod menj nyugodtan, nem fogod megbánni. Én a második alkalommal kifejezettem hozzá kértem időpontot mert először 17 hetesen voltam ott de elmentem még 27 hetesen is.
2011. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, én nem lehúzósak mert és másodszor úgy mentem, hogy nem szeretném a hosszabb (drágább) 40 perces babamozit hanem elég nekem a 20perc is amit csak a 20.hétig javasolnak és azt mondták, hogy akkor csinálhatjuk azt, hogy ha nem jól fekszik a baba és látszik, hogy nem is nagyon akar Ő helyezkedni akkor nem kell 40 percig nézni a hátát, megállunk 20 perc után és akkor csak annyit kell fizetni. Hát ez így is történt. Persze, hogy eltakarta az arcát hiába ettem én ott a csokit meg oldalra fordultam meg mindent megpróbáltunk, a kicsi fiam inkább még jobban elbújdosott. Első alkalommal amikor 17 hetesen mentem akkor szintén nem volt szerencsénk, nem sikerült jó képeket csinálni 4D-vel ezért csak a sima nőgyógyászati uh árát kérték el ami 6000helyett csak 3600Ft. Tényleg rendesek, én ajánlom őket! Voltam már az első terhességemnél máshol 4D-n de ott a beígért 40perc helyett jó ha 25 percet voltunk és hát közel sem voltak ilyen készségesek, kedvesek.
2011. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam írni, hogy "és nem lehúzósak" meg "én már 2x voltam". Bocsi, az "és"-t és az "én"-t rendszeresen fordítva írom le géppel. :O
2011. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk ott, tényleg csak ajánlani tudom! Igaz,amit előttem leírtak, nem lehúzós hely.Én is 17 hetesen voltam, nem mutatta magát a kisfiam, tőlünk is csak a nőgyógyászati ultrahang árát kérték! Nagyon kedvesek , nagyon jó hely!Mindenkinek minden jót és boldog babavárást:)! Egy 18 hetes miskolci kismama!
2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Batóházban engem mindig megvárattak. Hiába volt időpont, volt olyan, hogy 16:00-ra volt időpont, de késve indultunk, az autóból oda szóltam, hogy max 5 percet kések, nem is volt 5 perc, de már behívtak előttem valakit. Ezért nekem 40 percet kellett ott ülnöm.

Aranycorvinban ha kaptam időpontot, akkor az fix volt, sosem vártam, nem voltak pénzéhesek, kedves szakemberek dolgoznak ott.

2011. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!