Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét körül tartó kismamák,...

34. hét körül tartó kismamák, mennyi volt az a leghosszabb időtartam egyhuzamban, amennyit az utóbbi időben NEM mozgott a babátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon mozgékony, az éjszakákról nem tudok beszámolni mikor alszom, de napközben 1-1 óra marad ki, utána mindig ad jelet magáról.
2011. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig nekem is ez volt, de 2 napja nappal ali mozog.

Aztán ha szerencsém van akkor este lefekvéskor elkezdi, ha nincs szerencsém akkor csak éjszaka vagy hajnalban.

Utána megint nyugi.


Tudom,hogy minden oké vele, de ilyenkor amikor már régóta semmi jel, azért elég aggasztó tud lenni...

2011. dec. 8. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan én most nem vagyok terhes, de tervezzük a 2. babát. Nagyon aggódós anyuka vagyok és kismamának is az voltam, ezért az ilyen esetek kivédésére, mint a Tiéd kedves kérdező szeretnék majd Fetaphont használni. Kérdeztem is már itt róla, de sajnos nem írt senki, aki használta volna. Ahogy én visszaemlékszem a terhességemre, nekem sokat mozgott és gyakran, amikor túl sokáig csöndben volt és aggódtam, akkor szépen felébresztgettem és ő rögtön reagált.:)
2011. dec. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!