Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan problémám van h amióta...

Olyan problémám van h amióta terhes lettem nagyon sok a pattanásom az arcomon, a hátamon, és én lüke fejemmel elkaparom vagy kinyomom őket! Lesz vmi baja a babának vagy meglátszanak majd rajta a nyomkodás nyomai? Egy 31 hetes kismama!

Figyelt kérdés
Én úgy tudom h ilyenkor szépül a bőr, nem pattanásosodik, de ez nálam nem működik!.:S
2011. dec. 9. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

úr isten, már hogy látszana meg rajta?:)

ne aggódj emiatt...semmi baja nem lesz tőle, nem is érzékel semmit belőle természetesen.

sajnos az én bőröm is csunyább lett miota babát várok, első terhességnél is ez volt...mindenkire másképp hatnak a hormonok. van akinek tényleg szépül a bőre, de az is ugyanugy természetes sajnos ha csunyább lesz(mint nekem s neked s még sokaknak) van h én is sebet csinálok, mert nem birom ki h ne nnyomkodjam..:S de ettől max mi leszünk csunyák, senki más:)

2011. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az első lányommal én is tiszta pattanás lettem! :( Pedig mégkamasz koromban sem volt pattim....

Demikopr megszületett fokozatosan elmúltak! :)


Most megint babát várok és gyönyörű a bőröm!


Szerintem nálam akkor azért volt, mert akkorhagytam abba a cigit 1 hónappal a teherbeesés előtt!És méregtelenített a szervezetem!És igyekeztem egészségesebben élni...Ezblehetett!


Elmúlik,az meg hülyeség hogy meglátszódika babán...Ez megint egy hülye régi babona...

2011. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
kislányod lesz 98 százalékba
2011. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisfiam lesz!

És a kettővel előtte szólóhoz azt mondanám h ne velem foglalkozzon h én mit kérdezgetek! Azért kérdezem mert szeretném tudni! Úgyhogy sztem egy kicsit vissza kéne venni, és nem beszólogatni! Ennyit róla!

2011. dec. 9. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ugyanez volt, az első gyermekemmel. Fiú egyébként.

És nem, nem látszik meg rajta :) az enyém csodaszép, sima, rózsaszín bőrrel született.

A második fiammal nem volt ilyen, ő meg kis vörös-foltos ráncos volt újszülöttként.

De ne kapargasd! Nekem nagyon sokára múlt el teljesen, májusban szültem és egész nyáron nem tudtam normálisan öltözni miatta. Próbáld meg a sebeseket leszárítani és után valami antibakteriálissal mosakodni. Én teafaolajos tusfürdőt használtam.

2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Én most 23 hetes vagyok, de nekem is csúnya a bőröm, és folyton egyre csúnyább :S

Hozzáteszem, hogy nekem is kisfiam lesz :) És ő lesz az első babánk.

Jó egészséget, és kellemes babavárást :)

2011. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj h én még kaparom is, és egyre rosszabb lesz!

Nem merem nagyon kenegetni magam mindenféle kencével, és idegesít h ott van azért kaparom el, nem bírom kiállni! De remélem nem lesz maradandó!..:S

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!