Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam ezzel a babámnak?

Ártottam ezzel a babámnak?

Figyelt kérdés
Eléggé kiborultam 2 napja. Annyira sírtam hogy már nem kaptam levegőt, már ki kellett nyitni az ablakot hogy kapjak levegőt. Félek hogy ártottam ezzel a picinek. Milyen hatással van ez rájuk? Akkor meg sem mozdult a pociban pedig előtte nagyon mocorgott.
2011. dec. 9. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hat figy,én csak tapasztalatbol tudom mondani hogy a terhesség alatt idegbeteg voltam,a párkapcsim már akkor sz.r volt.

A lányom nehezen kezelhető gyermek volt,ovodában,iskolában,mindig szóltak h gond van a magatartásával.persze ez lehet sok mindentöl is.de ha idegeskedsz terhesség alatt ez biztos kihat a babára,csak késöbb fog megnyilvánulni a viselkedésében.ha jó,nyugodt a terhesség,sztem tuti hogy a baba is nyugodtabb,boldogabb,mivel mindig a jót kapja.

én legalábbis igy gondolom.

2011. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiborulástól biztos nem lesz baja!

Itt egy ellenpélda:

Epilepsziás vagyok, a terhességem 2. felében 5 rohamom volt, ebből kettő nagyroham (eszméletvesztés percekig, légzéskimaradás, stb). Iszonyú depressziós voltam napokig minden roham után. Az egyik legszörnyűbb nem halálos betegség, mivel nem tudom, hogy mikor lesz rohamom, az egyiknél össze-vissza törtem magam, úgy néztem ki, mint akit megvertek.

A gyerekem tökéletesen egészséges, értelmes, normális mértékben élénk, minden oké vele. (most 3,5 éves)

2011. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt, amikor veszekedtünk, akkor tomboltak a bébik is odabenn... Főleg az első kicsimmel volt ez gyakori. Ő nagyon nyugodt kisbaba volt, azóta is csak akkor nem bír magával, ha fáradt vagy unatkozik.

Ha nem mindennapos kemény stressznek vagy kitéve, akkor semmi baj.

Olyan babáról tudok, aki azért lett viselkedészavaros, mert amikor a mamája terhes volt, a nagyobbik tesója több hétig élet-halál között volt, nem lehetett tudni, felépül-e. A sok idegeskedés miatt meg a pici fejlődő agyában vmi lerakódások lettek, és ezért problémás gyerek kicsit. Az orvosok nyilván szebben fogalmazták meg, csak az összehasonlítás végett írtam le.

2011. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!